AKTUALNOŚCI

 
Zajęcia z Panią Dianą Pradellą (chór)
w dniu 22 maja 2018 r. (wtorek)
w szkole muzycznej (popołudniowej)
są odwołane.

PRZESŁUCHANIA PROMOCYJNE KLAS I OSM I st. i SM I c.6 oraz klas I c.4 SM I st.
EGZAMINY PROMOCYJNE KLAS II OSM I st. i SM I st. c.6

SEKCJA FORTEPIANU

24 maja 2018 r.

godz. 14.00

Witkowska Lilanna
Cichy Julia
Gospodarczyk Maja
Kosim Karol
Lisicka Natalia
Wieczorek Weronika
Duda- Legięć Krzysztof
Greszta Jan

25 maja 2018 r.

godz. 14.30

Kiełb Michał
Kubacki Mateusz
Nebelska Kornelia
Gutowska Natasza
Kruszelnicka Milena
Szymańska Róża
Krawczyk Dawid
Lorez Konstancja

godz.15.30

Senator Maria
Stańko Martyna
Zembski Maksymilian

PRZESŁUCHANIE PROMOCYJNE – SKRZYPCE
29 maja 2018 r, AULA

godz. 13.45
Blachnik Beniamin
Jakubek Milena
Jarońska Bianka
Drążek Magdalena
Wieczorek Monika
Jaśkiewicz Julia
Porycka Małgorzata
 
PRZESŁUCHANIE PROMOCYJNE - WIOLONCZELA , KONTRABAS
29 maja 2018 r, AULA
 
godz. 15.00

Hajdaniuk Andrzej
Kulczycka Julia
Pawlak Weronika
Dymek Alicja
Pelc Piotr
Wolańczyk Zofia

godz. 16.00

Zjawin Natalia
Wosz Jakub
Bugajski Dominik
Frej Bogna
Kochańska Emilia
Mołczan Maciej

godz. 17.00

Jastrzębska Magdalena
Klin Tomasz
Kołat Michał
Nowacki Szymon
 
EGZAMIN KOŃCOWY – WIOLONCZELA, KONTRABAS
29 maja 2018 r. AULA
 
godz. 18.00

Cepuch- Orzechowska Maja
Różańska Marta
Szlązak Lidia
Łoś Zuzanna
Taraszewska Małgorzata
Żelazny Zofia
 
 
EGZAMIN KOŃCOWY – SKRZYPCE
30 maja 2018 r. – AULA
 
godz. 16.00

Kaczmarek Julia
Staśkiewicz Hanna
Szmigiel Gaja
Borysow Łucja
Borysow Julia
 
godz. 17.30

Cieślak Agnieszka
Kłopocka Barbara
Woźniak Maria
Grąbczewska Zuzanna


SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH PERKUSJI I AKORDEONU
EGZAMINY KOŃCOWE
28 maja 2018 r.
Sala Teatralna 
12:00 Dawid Pawlak
12:30 Magdalena Dymek
13:00 Wanda Koman
13:20 Anna Małysa
13:40 Szymon Kępski
14:00 Dominika Książek
14:30 Wincenty Warczewski
14:45 Maria Zapała
15:00 Kamil Wenc
15:15 Lena Duszyńska
15:40 Cezary Ćwik
16:00 Justyna Balicka
EGZAMINY KOŃCOWE
05 czerwca 2018 r.
Sala Teatralna 
11:00 Kasper Fajdasz
11:10 Eryk Rąk

SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH, PERKUSJI I AKORDEONU
Egzaminy promocyjne 4 czerwca 2018 r.
Sala teatralna

godz. 13:00

Jakub Forma
Blanka Markowska
Liwia Krycińska
Antonina Choińska
Inga Welter
Tymon Orski
Nela Baranowska

godz. 14:00

Małgorzata Łoboda
Laura Świder
 Kalina Morawska
Helena Krzywiecka
 Jeremi Kołat
Wojciech Słonina
Kajetan Zieliński

godz. 15:00

Zofia Nowikiewicz
Antonina Zimecka
Franciszek Kutrzyński
 Marta Figzał
Michalina Mołczan
Nela Seniuk
Lena Kosińska

godz. 16:00

Franciszek Baran
Jan Reinhard
Jan Zalewski
Jakub Załęcki
Nikodem Zakrzewski
Anna Przydróżna
Natalia Tarczyńska

godz. 17:00

 Stanisław Nowacki
Tymoteusz Mazur
Wiktor Mitka
Maja Chojnacka
Stanisław Grozik

SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH, PERKUSJI I AKORDEONU
Egzaminy promocyjne
4 czerwca 2018 r.
Sala teatralna

godz. 17:45

Anna Truszkowska
Antonina Klin
Maria Mazur
Natalia Biegaj
Hanna Janiak
Alicja Czerwonka
Agata Borodziewicz

SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH, PERKUSJI I AKORDEONU
Egzaminy promocyjne
5 czewca 2018 r.
Sala teatralna

godz. 11:25

Wojciech Szyjka
Jan Świdurski
Mateusz Kępski
Mateusz Mazurek
Magdalena Półrolniczak
Igor Szczepański

godz. 12:00

Krzysztof Iwko
Antoni Szlązak
Marlena Szydłak
Tymoteusz Wolf
Anna Koman

godz. 13:00

 Michał Pachołek
Gustaw Zieliński
Krzysztof Wróbel
Tymoteusz Szymański
Mikołaj Budziński
Szymon Walczak

godz. 14:00

Michał Grześkowiak


W związku z wejściem przepisów o RODO
szkoła muzyczna wprowadza nowy adres a-mail:
Bardzo proszę o kierowanie korespondencji na nowy adres:
muzyczna@zs9.wroclaw.pl

Dobrowolna wpłata na fundusz muzyczny w roku szkolnym 2017/2018

 wynosi 30 zł na pierwsze dziecko, 15 zł na drugie dziecko i 0 zł na kolejne miesięcznie.

Wpłat dokonujemy na konto:

RACHUNEK FUNDUSZU MUZYCZNEGO:
60 1020 5226 0000 6402 0416 5825

W tytule przelewu proszę zaznaczyć:

FM – Fundusz Muzyczny - darowizna

 

Opłata za wypożyczenie instrumentu wynosi 20 zł + VAT miesięcznie.


w zakładce "informator" znajduje się

aktualny harmonogram konkursów, festiwali i warsztatów

odbywających się pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego