KADRA PEDAGOGICZNA

 

OGÓLNOKSZTAŁCĄCEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ

I st.  nr 2 im. FRYDERYKA CHOPINA

 

I SZKOŁY MUZYCZNEJ I st. nr 2

 

WE WROCŁAWIU

 

DYREKTOR:

Małgorzata Bredschneider

 

VICEDYREKTORZY:

Lilla Oberc

Krzysztof Goleń

 

Wychowawcy klas OSM:

Bożena SzyńkarczukIm

Małgorzata Pakuszyńska - IIm

Joanna Mamulska - IIIm

Małgorzata Łukowiak - IV m

Barbara Brzuska - V m

Edyta Pikul – VI m

 

Wychowawcy świetlicy szkolnej:

Joanna Tracz

 

Skrzypce:

Lilianna Koman-Blicharska

Magdalena Płociennik

Małgorzata Głosz

Andrzej Musiał

Radosław Bruliński

Altówka:
Iwona Mrozowska

 

Wiolonczela:

Robert Lewandowski
Maciej Kłopocki
Kontrabas:

Wojciech Bergander

 

Fortepian:

Agnieszka Sozańska-Ławniczak

Piotr Świtoń

Ineza Kuprianowicz

Alexandra Butor

Piotr Gąsieniec

Mirosława Szot-Łaska

Aleksandra Milcarz

Iwona Sukienik
Katarzyna Stankowska

Michał Kościukiewicz

Alicja Dybowska-Łach
Joanna Serwin

Teresa Karpeta

 

Gitara:

Marek Zieliński

Małgorzata Klawińska

Krzysztof Goleń

Mateusz Ławniczak

 

Instrumenty dęte:

Mariusz Bałdyga - klarnet

Justyna Maliczowska - trąbka

Paweł Maliczowski - puzon

Olga Strelc - akordeon

Karol Gola - saksofon

Magdalena Pilch - flet

Małgorzata Klisowska-Pachołek - flet

Piotr Głosz - flet

 

Perkusja

Jacek Muzioł

Radosław Jędraś

 

Teoria muzyki:

Monika Pudło - rytmika, kształcenie słuchu

Diana Pradella - chór/zespół

Danuta Dziubek - kształcenie słuchu, audycje muzyczne

Kinga Kalinowska - kształcenie słuchu, audycje muzyczne

Agnieszka Misiak - kształcenie słuchu, audycje muzyczne
Barbara Ciupidro - rytmika, kształcenie słuchu
Tomasz Chudyk - rytmika, kształcenie słuchu

Agnieszka Bierut - kształcenie słuchu, audycje muzyczne

 

Przedmioty ogólnokształcące

Edyta Pikul – matematyka IVm Vm

Agata Marcinkiewicz – matematyka VIm

Arkadiusz Bator - wf IVm VIm

Adam Piotrowski - wf IV-VIm

Maciej Stasiuk - basen IIIm

Grzegorz Muzyka - basen IIIm

Teresa Banaszewska - wych. do życ. w r. Vm-VIm
Monika Morawska - j.polski IVm

Barbara Brzuska - j.polski , Vm VIm

Małgorzata Łukowiak – przyroda Vm

Teresa Banaszewska - przyroda IVm, VIm

Krzysztof Talarczyk – informatyka IVm Vm

Sylwiusz Czado - informatyka VIm

Izabela van Rossum - j.angielski Im IIm Vm

Danuta Rajskitel - j.angielski IVm

Małgorzata Korczyńska - j.angielski IIIm IVm
Jowita Sokołowska - j.angielski Im VIm
Sylwia Sitek - religia IVm

Barbara Jakubek - religia VIm

Katarzyna Polowczyk - religia Im IIm Vm

Justyna Pająk – historia IVm Vm

Lilla Oberc - historia VIm

Magdalena Nowak – plastyka IV-Vm

Magdalena Jasińska - technika IVm Vm