SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

 


Rok Szkolny 2017/18


IV Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków "Będę Wirtuozem"

w Krakowie

Wyróżnienie

Barbara Kłopocka

z klasy skrzypiec Pani Lilianny Koman-Blicharskiej

  Gratulujemy!


Decyzją Prezydenta Wrocławia 

stypendia artystyczne na rok szkolny 2017/2018

otrzymali:

Weronika Witek

z klasy gitary Pani Małgorzaty Klawińskiej

 

Lena Duszyńska

z klasy trąbki Pana Marcina Króla

 

  Gratulujemy!


Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy

Zell an der Pram (Austria)

Kategoria wiekowa do lat 10

 

III miejsce

 

Laura Stawiska

z klasy skrzypiec p. Magdaleny Płociennik

 

  Gratulujemy!


Międzynarodowy Konkurs Zespołów Kameralnych

Zell an der Pram (Austria)

Kategoria wiekowa do lat 10

 

II miejsce

 

duet skrzypcowy:

Sonia Zakrzewska

Marta Drabik

z klasy skrzypiec p. Magdaleny Płociennik

 

  Gratulujemy!


Rok Szkolny 2016/17


Ogólnopolski Konkurs

w ramach V Festiwalu Gitarowego "Wśród Pól"

 

Wyróżnienie

 

Bartłomiej Skrzek

z klasy gitary p. Marka Zielińskiego

 

  Gratulujemy!


Klasa 4m w ramach zajęć teatralnych

wzięła udział w warsztatach „Tutting” (taniec dłoni i palców)

w MultiCentrum Miejskiej Biblioteki Publicznej,

prowadzonych przez kompozytora Mateusza Ryczka oraz plastyka Małgorzatę Karpińską.

 

Dzieci z klasy 4m tworzyły do niego muzykę, która była następnie przekształcana elektroniocznie podczas koncertu w  NFM, jak również scenografię, w postaci ilustracji z dłońmi w roli głównej.

W ramach projektu „Tutting” następujące osoby z klasy 4m otrzymały wyróżnienia,

 a ich prace stały się scenografią koncertu w NFM:

 

Magdalena Półrolniczak

z klasy p.Kingi Kalinowskiej

 

Stanisław Grozik i Maciej Mołczan

z klasy p. Agnieszki Misiak 

 

  Gratulujemy!


XV Wrocławski Festiwal Teatrów Szklonych Zielona Gęś

Grupa Teatralna Scherzo złożona z uczniów klasy 4m

zdobyła wyróżnienie (najwyższą formę nagrody)

 

Scenariusz i reżyseria: Agnieszka Misiak,

Muzyka: Kinga Kalinowska i Agnieszka Misiak,

Tańce: Kinga Kalinowska,

Akompaniament: Kinga Kalinowska,

Kostiumy i scenografia: Agnieszka Misiak i Małgorzata Bręczewska,

Maski: Krystyna Zalewska,

Plakat i ulotki programowe: Arkadiusz Ceglarski-Schulz,

Dzieci biorące udział w przedstawieniu zostały uczesane w salonie fryzjerskim Pani Katarzyny Mołczan.

 

Gratulujemy!


VII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy

"Mistrz Literatury Dziecięcej - Oskar Rieding"

w Warszawie

 

Wyróżnienie

 

Barbara Kłopocka

z klasy skrzypiec p. Lilianny Koman-Blicharskiej

przy akompaniamencie p. Joanny Serwin

 

Gratulujemy!


Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy

w Solcu Kujawskim

 

I nagroda

 

Wojciech Szyjka

z klasy akordeonu p. Olgi Strelc

 

Gratulujemy!


IX MAJOWE SPOTKANIA PRZY KLAWIATURZE

 

LAUREACI

 

Majowy mistrz klawiatury

 

GRUPA I

Maja Gospodarczyk

Weronika Wieczorek

z klasy p. Alicji Dybowskiej–Łach

 

Anna Reinhard

z klasy p. Michała Błaszczyka

 

Julia Masłowska

z klasy p. Mirosławy Szot – Łaskiej

 

GRUPA II

 

Jakub Mittelstaedt

z klasy p. Inezy Kuprianowicz

 

grupa III

Agnieszka Zdralewicz

z klasy p. Mirosławy Szot-Łaskiej

 

Gratulujemy!


XII Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów w Świdnicy

 

Tytuł Złotej Rączki

zdobyły

 

Weronika Wieczorek

Maja Gospodarczyk

z klasy fortepianu p. Alicji Dybowskiej Łach

 

Gratulujemy!


V Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej

w ramach Orawskich Dni Gitary Klasycznej

w Jabłonce

 

grupa zespołów kameralnych

 

Wyróżnienie

 

Duet:

Jagoda Markowska

Bartłomiej Skrzek

przygotowanie zespołu - p. Marek Zieliński

 

Gratulujemy!


V Międzyszkolny Konkurs Instrumentalny

dla Klas Młodzieżowych w Miliczu

 

Grand Prix

 

Roxanne Bento

z klasy skrzypiec p. Małgorzaty Głosz

 

  Gratulujemy!


XVII MIĘDZYNARODOWY KONKURS SKRZYPCOWY

„JANKO MUZYKANT”

W SOCHACZEWIE

Grupa III

IV miejsce

Barbara Kłopocka

z klasy skrzypiec p. Lilianny Koman-Blicharskiej

Nagroda za najlepszy akompaniament dla p. Aleksandry Milcarz

 

Gratulujemy!


III KONKURS MŁODYCH TALENTÓW

W CZERWIONCE –LESZCZYNACH

(zasięg ogólnopolski)

Grupa A

Wyróżnienie

Monika Lochyńska

Zuzanna Zając

z klasy skrzypiec p. Andrzeja Musiała

Grupa C

II Miejsce

Barbara Kłopocka

z klasy skrzypiec p. Lilianny Koman- Blicharskiej

 

Gratulujemy!


IV Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy

"Bajeczna Miniatura"

dla Uczniów Szkół Muzycznych I st.

Elbląg 11-13 maja 2017 r.

 

grupa I

 

II miejsce

 

Laura Stawiska

z klasy skrzypiec p. Magdaleny Płociennik

 

grupa II

 

Wyróżnienie

 

Marta Drabik

Sonia Zakrzewska

z klasy skrzypiec p. Magdaleny Płociennik

 

Dyplom za wyróżniający akompaniament - p. Michał Kościukiewicz

Dyplom za wyróżniające przygotowanie ucznia - p. Magdalena Płociennik

 

Gratulujemy!


LAUREACI  VIII MIĘDZYSZKOLNYCH  ROZGRYFEK  MINIATUROWYCH

SEKCJI SMYCZKOWEJ

GRUPA I

ZŁOTY GRYF

Marta Drabik

Laura Stawiska

z klasy skrzypiec p. Magdaleny Płociennik

Zuzanna Zając

z klasy skrzypiec p. Andrzeja Musiała

SREBRNY GRYF

Alicja Dymek

z  klasy wiolonczeli p. Macieja Kłopockiego

Bianka Jarońska

z klasy skrzypiec p. Lilianny Koman- Blicharskiej

Monika Lochyńska

Z klasy skrzypiec p. Andrzeja Musiała

 Piotr Pelc

z klasy wiolonczeli p. Roberta Lewandowskiego

BRĄZOWY GRYF

Julia Kulczycka

z klasy wiolonczeli p. Macieja Kłopockiego

Milena Jakubek

z klasy skrzypiec p. Lilianny Koman- Blicharskiej

Kornelia Misa

z klasy skrzypiec p. Małgorzaty Głosz

GRUPA II

DIAMENTOWY GRYF

Emilia Kochańska

z klasy wiolonczeli p. Roberta Lewandowskiego

ZŁOTY GRYF

Łucja Borysow

z klasy skrzypiec p. Andrzeja Musiała

Sonia Zakrzewska

z klasy skrzypiec p. Magdaleny Płociennik

SREBRNY GRYF

Kinga Figiel

z klasy skrzypiec p. Małgorzaty Głosz

Julia Jaśkiewicz

Porycka Małgorzata

z klasy skrzypiec p. Lilianny Koman- Blicharskiej

BRĄZOWY GRYF

Magdalena Drążek

z klasy skrzypiec p. Lilianny Koman- Blicharskiej

Zuzanna Rozensztrauch

z klasy skrzypiec p. Magdaleny Płociennik

GRUPA III

DIAMENTOWY GRYF

Barbara Kłopocka

z klasy skrzypiec p. Lilianny Koman- Blicharskiej

ZŁOTY GRYF

Agnieszka Cieślak

z klasy skrzypiec p. Małgorzaty Głosz

Aleksandra Olejniczak

z klasy wiolonczeli p. Roberta Lewandowskiego

SREBRNY GRYF

Zuzanna Grąbczewska

z klasy skrzypiec p. Małgorzaty Głosz

Magdalena Borodziewicz

z klasy wiolonczeli p. Macieja Kłopockiego

BRĄZOWY GRYF

Maja Cepuch–Orzechowska

z klasy wiolonczeli p. Macieja Kłopockiego

 

Gratulujemy!


Międzynarodowy Konkurs Trębaczy w Krapkowicach

 

Wyróżnienie

 

Lena Duszyńska

z klasy trąbki p. Marcina Króla

 

Gratulujemy!


XI Ogólnopolski Konkurs

Instrumentów Dętych - Jupiter 2017

 

Wyróżnienie

 

Lena Duszyńska

z klasy trąbki p. Marcina Króla

 

Gratulujemy!


59 Ročnik Kocianowy Houslové Soutéže (konkurs skrzypcowy) 2017

Ŭsti nad Orliči

 

Wyróżnienie I stopnia

Sonia Zakrzewska

z klasy skrzypiec p. Magdaleny Płociennik

 

Gratulujemy!


XX Ogólnopolski Konkurs Gitarowy w Kłodzku

"Gitariada 2017"

 

III miejsce

 

Zuzanna Witek

z klasy gitary p. Małgorzaty Klawińskiej

 

Gratulujemy!


VII Spotkania Pianistyczne ,,Z tańcem przez świat''

 

 laureat

 

Jakub Mittelstaedt

Maksymilian Czajka

z klasy fortepianu p. Inezy Kuprianowicz

 

Gratulujemy!


Laureaci Rewii Miniatur instrumentów dętych i perkusji:

Grupa A 

I miejsce

 

Zdzisław Maliczowski

z klasy puzonu p. Pawła Maliczowskiego

Helena Krzywiecka

z klasy fletu p. Piotra Głosza

II miejsce

Anna Truszkowska

z klasy fletu p. Magdaleny Pilch

III miejsce

Franciszek Baran

z klasy sakshornu p. Pawła Maliczowskiego

Maja Chojnacka

z klasy trąbki p. Marcina Króla

Marcel Bienkiewicz

z klasy saksofonu p. Karola Goli

Wyróżnienie

Antonina Zimecka

z klasy klarnetu p. Mariusza Bałdygi

Grupa B

II miejsce

 Mikołaj Krzywiecki

z klasy akordeonu p. OlgiStrelć

III Miejsce

Laura Świder

z klasy fletu p. Magdaleny Klisowskiej-Pachołek

 

Gratulujemy!


IV Ogólnopolski Konkurs Gitarowy w Oleśnicy

 

Grand Prix

 

Weronika Witek

z klasy gitary p. Małgorzaty Klawińskiej

 

Gratulujemy!


XII Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów

im. Stefanii Woytowicz - Jasło 2017

 

Wyróżnienie

 

Sonia Zakrzewska

z klasy skrzypiec p. Magdaleny Płociennik

 

Gratulujemy!


XXVI Konfrontacje Instrumentów Dętych - Oława 2017

 

III miejsce

 

Zdzisław Maliczowski

z klasy puzonu p. Pawła Maliczowskiego

 

Wyróżnienie

 

Lena Duszyńska

z klasy trąbki p. Marcina Króla

 

Gratulujemy!


X Dolnośląski Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej

 

III miejsce

 

Zespół wokalny Chopinek w składzie:

Nela Baranowska, Hanna Iwko, Justyna Nych, Zuzanna Kulczyk,

Hanna Mikos, Maciej Mołczan, Zuzanna Rozensztrauch, Magdalena Półrolniczak

 

Przygotowanie: Pani Kinga Kalinowska i Pani Agnieszka Misiak.

 

Gratulujemy!


Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny - Górlitz 2017

 

II miejsce

 

(I miejsca nie przyznano)

Filip Dubaniewicz

z klasy fortepianu p. Piotra Świtonia

 

Gratulujemy!


Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej w Dzierżoniowie

 

Wyróżnienie

 

Hanna Żurek

z klasy gitary p. Małgorzaty Klawińskiej

 

Bartłomiej Skrzek

z klasy gitary p. Marka Zielińskiego

 

Gratulujemy!


XIII Muzyczne Spotkania Najmłodszych Pianistów w Sieradzu - zasięg ogólnopolski

 

Wyróżnienie

 

Filip Dubaniewicz

z klasy fortepianu p. Piotra Świtonia

 

Jakub Mittelstaedt

z klasy fortepianu p. Inezy Kuprianowicz

 

Gratulujemy!


Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej we Wrocławiu

 

Wyróżnienie

 

Barbara Kłopocka

z klasy skrzypiec p. Lilianny Koman-Blicharskiej

 

Agnieszka Cieślak

z klasy skrzypiec p. Małgorzaty Głosz

 

Gratulujemy!


Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Feliksa Nowowiejskiego

 

III miejsce

 

Agnieszka Cieślak

nauczyciel: Pani Danuta Dziubek

 

Wyróżnienia:

 

Małgorzata Łoboda

Maria Maciejewska

nauczyciel: Pani Agnieszka Misiak

Lena Duszyńska

nauczyciel: Pani Danuta Dziubek

 

Gratulujemy!


Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej w Jeleniej Górze

 

Wyróżnienie

 

Lena Duszyńska

z klasy trąbki p. Marcina Króla

 

Nikodem Zakrzewski

z klasy puzonu p. Pawła Maliczowskiego

 

Gratulujemy!


XVIII Międzynarodowy Przegląd

Zespołów Kameralnych - Jawor 2016

 

II miejsce

 

duet skrzypcowy

Sonia Zakrzewska

Marta Drabik

przygotowanie zespołu p. Magdalena Płociennik

 

Gratulujemy!


Decyzją Prezydenta Wrocławia

stypendia naukowe na rok szkolny 2016/2017

otrzymali:

Agnieszka Cieślak

Julia Leniart

Antoni Kołat

Natalia Pohl

 

stypendia artystyczne na rok szkolny 2016/2017

otrzymali:

Julia Leniart

z klasy fortepianu Pani Inezy Kuprianowicz

 

Wioletta Blicharska

z klasy skrzypiec Pani Lilianny Koman-Blicharskiej

 

Barbara Kłopocka

z klasy skrzypiec Pani Magdaleny Płociennik

 

Lena Duszyńska

z klasy trąbki Pani Justyny Maliczowskiej

 

Hanna Żurek

z klasy gitary Pani Małgorzaty Klawińskiej

 

Mikołaj Krzywiecki

z klasy akordeonu Pani Olgi Strelc

 

Gratulujemy!