INFORMACJA OD RADY RODZICÓW

Szanowni Rodzice!

W roku szkolnym 2016/2017 Rada Rodziców pokryła koszty:

• zakupu nagród dla uczniów biorących udział w konkursach ogólnoszkolnych,
  • zakupu nagród dla uczniów klas I-III biorących udział w konkursach patronowanych przez WCDN,
  • zakupu nagród dla zwycięzców projektu Liga Klas,
  • zakupu dyplomów dla uczniów reprezentujących szkołę w konkursach i zawodach szkolnych i pozaszkolnych,
  • pasowania pierwszoklasistów,
  • organizacji dyskoteki dla klas IV-VI,
  • organizacji balu karnawałowego dla klas I-III,
  • organizacji loterii i festynu z okazji Dnia Dziecka i otwarcia nowego boiska,
  • zakupu nagród w konkursie Super Kumpel.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy wpłacili składki umożliwiając naszym dzieciom zabawę oraz zapewniając nagrody.

Życzymy wszystkim udanych wakacji i zapraszamy do współprac w kolejnym roku szkolnym.

Zarząd Rady Rodziców

WĘDRÓWKI SZLAKIEM WARTOŚCI - KONKURS RECYTATORSKI

Wyniki konkursu recytatorskiego na poziomie podstawowym w ramach projektu „Wędrówki szlakiem wartości” przeprowadzonego w ZS 9 w dniu 24.05.2017 r.

W kategorii poezja uczniowie zajęli następujące:

1. Weronika Zagórska

2. Alicja Bartosiewicz

3. Maja Kisiel

Wyróżnienie: Katarzyna Kosobucka

W kategorii proza:

1.Gabriel Miś

2. i 3. Miejsca nie przyznano

Wyróżnienie – Krzysztof Miś.

KONKURS RECYTATORSKI - Szkoły gimnazjalne

Poezja śpiewana

Miejsce I Paulina Żelezik, Gimnazjum w Siechnicach

Miejsce II Wiktoria Wierzgacz, Gimnazjum nr 30, Wrocław

Miejsce III Julia Mierzwa, Gimnazjum nr 30, Wrocław

Wyróżnienie: Julia Gromek, Gimnazjum w Kątach Wrocławskich

Proza

Miejsce I Marta Sobiechowska, Gimnazjum im. św. Franciszka w Legnicy

Miejsca II i III nie przydzielono

Wyróżnienie: Kinga Lenart, Gimnazjum nr 3, Oława

Poezja

Miejsce I Wiktoria Grabowiec, Gimnazjum nr 29, Wroclaw

Miejsca II nie przydzielono

Miejsce III Paweł Grzymkowski, Gimnazjum nr 29, Wrocław

Golgota Wschodu

20 IV 2017 r. przedstawiciele uczniów klas szóstych wraz z pocztem sztandarowym Szkoły uczestniczyli w marszu upamiętniającym ofiary Golgoty Wschodu. Uroczystości rozpoczęły się Mszą św. w oprawie wojskowej w Bazylice Mniejszej, a następnie poczty sztandarowe z całej Polski w asyście orkiestry wojskowej i Policji przeszły pod pomnik Zesłańców Sybiru przy pl. Strzeleckim, gdzie po odczytaniu apelu poległych i salwie honorowej zostały złożone wieńce i kwiaty.

Czytaj więcej: Golgota Wschodu

W dniach 29-04 do 03-05-2017 r.
szkoła będzie zamknięta.

Dzień dobry, Dzień Odry

Dzień dobry, Dzień Odry – zapowiedź programu

22 kwietnia to już nie tylko Światowy Dzień Ziemi, ale od tego roku także Dzień Odry. Sprawdź, co specjalnego przygotowaliśmy z okazji święta naszej wrocławskiej rzeki!

Sercem wydarzeń Dnia Odry będzie scena na Bulwarze Dunikowskiego. Stanie się ona miejscem koncertów i pokazów. Wystąpią artyści grający szanty, uczniowie OSM I st. nr 2 we Wrocławiu, Tomasz Krajewski z zespołem, Kuba Lechki Quartet, a także zespół taneczny„Gracje”. W ramach Europejskiej Nocy Literatury Michał Nogaś, dziennikarz, prowadzący cykle wideo o literaturze w serwisie internetowym Gazety Wyborczej, będzie czytał fragmenty Dzieci z Bullerbyn Astrid Lindgren.

Tego dnia na Bulwarze Dunikowskiego odsłonimy także tablicę upamiętniającą Karla Klingerta – wynalazcę, który stworzył pierwszy kompletny skafander do nurkowania.

W czasie Dnia Odry nie może zabraknąć atrakcji na samej rzece. Ważnym punktem programu będzie parada jednostek pływających, w której oprócz statków, żaglowców czy jachtów mogą wziąć udział także wszyscy chętni w kajakach, łódkach, motorówkach, a nawet na rowerach wodnych. Na Odrze odbędzie się także pokazowy bieg ósemek i smoczych łodzi, a także pokazy ratownicze WOPR. Z kolei wszyscy zainteresowani transportem rzecznym będą mieli okazję zwiedzić pchacza TUR (OT Logistic).

Kupując cegiełkę na rzecz Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, będzie można wybrać się na rejs jednym ze statków: Tramwajem Wodnym, Kaczuszką, Vera Mia, Tarą, Blues lub katamaranem Kuba.

Czytaj więcej: Dzień dobry, Dzień Odry

Informacja dla rodziców klas szóstych

Deklaracje przystąpienia do sprawdzianu predyspozycji językowych do oddziału dwujęzycznego kl. VII w Szkole Podstawowej nr 66 z oddziałami gimnazjalnymi składamy do 28 kwietnia 2017 r. do godziny 15.00 w sekretariacie Gimnazjum nr 19 przy ul. Dembowskiego 39.

Deklaracja przystąpienia do sprawdzianu predyspozycji językowych

Regulamin Rekrutacji do klas siódmych dwujęzycznych z językiem angielskim w Szkole Podstawowej Nr 66 we Wrocławiu w roku szkolnym 2017/2018

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych