Harmonogram uroczystości, imprez szkolnych

Harmonogram uroczystości, imprez szkolnych
oraz konkursów
Zespołu Szkół Nr 9 w II semestrze roku szkolnego 2016/2017

Data

Wydarzenie

Odpowiedzialni

  LUTY

 

Miejski Konkurs Recytatorski - etap szkolny

Bożena Szyńkarczuk, Elżbieta Przybycień

9 lutego

Zabawa Karnawałowa kl. I-III

Agnieszka Radecka

 

Szkolny Konkurs Recytatorski kl. 4-6

nauczyciele zespołu humanistycznego

 

Międzyszkolny Konkurs Biblijny: Czy znam Ewangelię?

Katarzyna Polowczyk, Sylwia Sitek,

Barbara Jakubek

 

Konkurs plastyczny "Zimowe sporty"

wychowawcy świetlicy

 

Moja ulubiona postać z bajki

Patrycja Bień-Gorczyńska,

Magdalena Łańcucka

2 lutego  

Konkurs piosenki kl. III

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

 

Szkolny konkurs " Zimowa fotka"

Krzysztof Talarczyk

 

I Dolnośląski Konkurs Recytatorski Poezji Sybirackiej

"Wiersze ojców naszych"

Barbara Brzuska, Ewa Chaszczewicz

 

X Festiwal Bajkopisarzy "Piernikowa Chata "

Ewa Chaszczewicz

 

Międzyszkolny Konkurs Literacki "Chcecie bajki - oto bajka - o niedźwiedziu brunatnym"

 

 

V Dolnośląski Konkurs Mitologiczny


 

  MARZEC

10-11 marca

Dni otwarte

wszyscy nauczyciele

21 marca

Dzień Wiosny  kl. I-III

Edyta Karczewska , Magdalena Łańcucka,

Beata Duda, Patrycja Bień-Gorczyńska

21 marca

Dzień Wiosny  kl. IV-VI

Magdalena Jania, Urszula Białek

 

Konkurs Szkolny - Wiedza o Wrocławiu dla kl. III

( Wrocławskie Krasnale)

Małgorzata Pakuszyńska,

Agnieszka Radecka

16 marca

Międzynarodowy konkurs matematyczny "Kangur"

Edyta Pikul

 

Konkurs matematyczny dla klas III - etap szkolny Miejskiego Konkursu Matematycznego

Elżbieta Przybycień,  Magdalena Łańcucka

 

Konkurs piosenki kl. III

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

 

Symbole Narodowe

Justyna Pająk

 

Szkolny Konkurs Mitologiczny dla kl. 5 

Lilla Oberc, Ewa Chaszczewicz 

 

XXV Międzyszkolny Turniej Mitologiczny

nauczyciele zespołu humanistycznego

 

Konkurs plastyczny - "Wielkanocne pisanki"

wychowawcy świetlicy

 

Szkolny konkurs " Wiosenna fotka"

Krzysztof Talarczyk

21 marca

XVII Miejski Konkurs Recytatorski "Spotkanie z wierszem"

Elżbieta Przybycień, Bożena Szyńkarczuk

 

XVIII Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny klas IV-VI o tytuł

"Mistrza Ortografii"

Barbara Brzuska

 

XIII Ogólnopolski Konkurs "Świat bez barier" - literacki i plastyczny

Ewa Chaszczewicz 

 

XXVII Ogólnopolski Konkurs na Opowiadanie o Tematyce Olimpijskiej im. Jana Parandowskiego. 

Ewa Chaszczewicz 

 

Turniej Młodych Matematyków

Agata Marcinkiewicz

 

Konkurs Galileo - przyroda

Małgorzata Łukowiak

  KWIECIEŃ

 

Diagnoza (WCDN) z języka polskiego, matematyki, języka obcego

Lilla Oberc

 

Konkurs czytelniczy dla kl. I "Czy znasz tę bajkę? "

Bożena Szyńkarczuk,

Iwona Kozłowicka-Latoś

 

Konkurs pięknego czytania dla kl. II-III

Beata Duda, Jolanta Wolfart-Klaczyńska

 

Szkolny Konkurs Ortograficzny.

Barbara Brzuska

 

Przegląd Małych Form Teatralnych „Zielona Gęś"

nauczyciele zespołu humanistycznego

 

Zewnętrzna diagnoza z przyrody dla klas VI

nauczyciele przyrody

 

Szkolny Konkurs Matematyczny "SZKOMA"- II etap

Agata Marcinkiewicz , Edyta Pikul ,

Jolanta Ryczko 

23 kwietnia

Dzień Ziemi kl. I-III

Elżbieta Giedziun-Kantor

 

Dzień Ziemi  kl. IV-VI

Małgorzata Łukowiak, Teresa  Banaszewska

 

Spotkanie z Ludźmi z Klubu spod znaku "P"

nauczyciele zespołu humanistycznego

 

Spotkanie z Sybirakami

B. Brzuska

 

Udział klas piątych w lekcjach prowadzonych przez opiekunów "Golgoty Wschodu"

wychowawcy klas

 

Konkurs Wiosenne Kwiaty - Origami

wychowawcy świetlicy

 

Konkursy organizowane przez ZOO

Teresa Banaszewska

  MAJ

 

 Zawody lekkoatletyczne do programu "Athletic Kids"

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

17, 24 maja

 Pax et Bonum - Konkurs Recytatorski

Barbara Brzuska, Lilla Oberc

17, 24 maja

 Pax et Bonum - Konkurs Literacki i Plastyczny

Barbara Brzuska, Lilla Oberc,

Magdalena Nowak

 

XV Wrocławski Festiwal Teatrów Szkolnych „Zielona Gęś”

nauczyciele zespołu humanistycznego,

Agnieszka Misiak, Kinga Kalinowska

 

Dzień Europejczyka kl. I-III

Elżbieta Giedziun-Kantor,                        Małgorzata Pakuszyńska,

Agnieszka Radecka

 

Konkurs plastyczny "Wrocław - Moje Miasto"

wychowawcy świetlicy

 

Konkurs opowiadania bajek dla klas II-III

Jolanta Wolfart-Klaczyńska, Beata Duda 

 

Test trzecioklasisty

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

 

Miejski Konkurs Recytatorski

 

 

Zawody sportowe klas I-III

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

 

Konkurs ortograficzny „Złote Pióro ZS 9”

nauczyciele zespołu humanistycznego

 

Konkurs ortograficzny „Złotopiórek" dla kl. II

Elżbieta Przybycień, Bożena Szyńkarczuk

30 maja

Konkurs plastyczny "Mamo, Tato nie pal"

Magdalena Łańcucka,

Patrycja Bień- Gorczyńska

 

Międzyszkolny Konkurs Literacki - "My Wrocławianie"

Ewa Chaszczewicz

 

Wrocławski Konkurs "Pożeracze książek"

Zdzisława Noga

 

Mistrzostwa Wrocławia w Tabliczce Mnożenia

nauczyciele matematyki, Ewa Fida,

Elżbieta Giedziun-Kantor

  CZERWIEC  

  3 czerwca

Uroczystość  Otwarcia boiska szkolnego - Festyn rodzinny

nauczyciele wychowania fizycznego

 

Corrida polonistyczna

Ewa Chaszczewicz

 

Konkurs plastyczny - "Ruch to Zdrowie"

wychowawcy świetlicy

 

Gala Osiągnięć  Festiwalu Teatrów Szkolnych "Zielona Gęś"

Lilla Oberc, Monika Morawska,

Agnieszka Misiak, Kinga Kalinowska

 

Zakończenie roku szkolnego klas VI

nauczyciele zespołu humanistycznego

 

Zakończenie roku szkolnego klas I- III

Agnieszka Radecka,

Małgorzata Pakuszyńska,

Magdalena Łańcucka, Joanna Mamulska

 

Zakończenie roku szkolnego klas IV - V

nauczyciele zespołu humanistycznego

  DZIAŁANIA CAŁOROCZNE

 

Udział klas IV w zajęciach w Stacji Meteorologicznej

nauczyciele przyrody

 

Udział klas VI w zajęciach w Obserwatorium

nauczyciele przyrody

 

Szkolny konkurs matematyczny -Łamigłówki matematyczne

nauczyciele matematyki

 

Konkursy organizowane przez LOP

nauczyciele przyrody

 

Lekcje muzealne

wychowawcy klas

 

Edukacja Filmowa

wychowawcy klas

 

Liga Klas

wychowawcy klas

 

Zajęcia w ZOO

wychowawcy klas

 

Uczeń w formie

Wiesława Mikołajczyk,

Małgorzata Łukowiak

 

Zajęcia w Hydropolis, Centrum Poznawczym

wychowawcy klas

 

Udział w zawodach sportowych wg Kalendarza imprez SZS Wrocław

nauczyciele wychowania fizycznego

 

Akcje ekologiczne - "Moje Miasto bez Elektrośmieci,

Zbierając  Baterie Chronisz Środowisko"

Małgorzata Łukowiak,

Teresa Banaszewska

 

Koncerty muzyczne w NFM  dla kl. I-III

Agnieszka Radecka,  Joanna Mamulska

  PROJEKTY REALIZOWANE W SZKOLE

 

"Mały Mistrz"

Adam Piotrowski, Maciej Stasiuk

 

"Jedz na zdrowie"

Wiesława Mikołajczyk

 

"W zdrowym ciele zdrowy duch"

Małgorzata Łukowiak,

Wiesława Mikołajczyk

Data

Wydarzenie

Odpowiedzialni

  LUTY

 

Miejski Konkurs Recytatorski - etap szkolny

Bożena Szyńkarczuk, Elżbieta Przybycień

9 lutego

Zabawa Karnawałowa kl. I-III

Agnieszka Radecka

 

Szkolny Konkurs Recytatorski kl. 4-6

nauczyciele zespołu humanistycznego

 

Międzyszkolny Konkurs Biblijny: Czy znam Ewangelię?

Katarzyna Polowczyk, Sylwia Sitek,

Barbara Jakubek

 

Konkurs plastyczny "Zimowe sporty"

wychowawcy świetlicy

 

Moja ulubiona postać z bajki

Patrycja Bień-Gorczyńska,

Magdalena Łańcucka

2 lutego  

Konkurs piosenki kl. III

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

 

Szkolny konkurs " Zimowa fotka"

Krzysztof Talarczyk

 

I Dolnośląski Konkurs Recytatorski Poezji Sybirackiej

"Wiersze ojców naszych"

Barbara Brzuska, Ewa Chaszczewicz

 

X Festiwal Bajkopisarzy "Piernikowa Chata "

Ewa Chaszczewicz

 

Międzyszkolny Konkurs Literacki "Chcecie bajki - oto bajka - o niedźwiedziu brunatnym"

 

 

V Dolnośląski Konkurs Mitologiczny

 

  MARZEC

10-11 marca

Dni otwarte

wszyscy nauczyciele

21 marca

Dzień Wiosny  kl. I-III

Edyta Karczewska , Magdalena Łańcucka,

Beata Duda, Patrycja Bień-Gorczyńska

21 marca

Dzień Wiosny  kl. IV-VI

Magdalena Jania, Urszula Białek

 

Konkurs Szkolny - Wiedza o Wrocławiu dla kl. III

( Wrocławskie Krasnale)

Małgorzata Pakuszyńska,

Agnieszka Radecka

16 marca

Międzynarodowy konkurs matematyczny "Kangur"

Edyta Pikul

 

Konkurs matematyczny dla klas III - etap szkolny Miejskiego Konkursu Matematycznego

Elżbieta Przybycień,  Magdalena Łańcucka

 

Konkurs piosenki kl. III

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

 

Symbole Narodowe

Justyna Pająk

 

Szkolny Konkurs Mitologiczny dla kl. 5 

Lilla Oberc, Ewa Chaszczewicz 

 

XXV Międzyszkolny Turniej Mitologiczny

nauczyciele zespołu humanistycznego

 

Konkurs plastyczny - "Wielkanocne pisanki"

wychowawcy świetlicy

 

Szkolny konkurs " Wiosenna fotka"

Krzysztof Talarczyk

21 marca

XVII Miejski Konkurs Recytatorski "Spotkanie z wierszem"

Elżbieta Przybycień, Bożena Szyńkarczuk

 

XVIII Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny klas IV-VI o tytuł

"Mistrza Ortografii"

Barbara Brzuska

 

XIII Ogólnopolski Konkurs "Świat bez barier" - literacki i plastyczny

Ewa Chaszczewicz 

 

XXVII Ogólnopolski Konkurs na Opowiadanie o Tematyce Olimpijskiej im. Jana Parandowskiego. 

Ewa Chaszczewicz 

 

Turniej Młodych Matematyków

Agata Marcinkiewicz

 

Konkurs Galileo - przyroda

Małgorzata Łukowiak

  KWIECIEŃ

 

Diagnoza (WCDN) z języka polskiego, matematyki, języka obcego

Lilla Oberc

 

Konkurs czytelniczy dla kl. I "Czy znasz tę bajkę? "

Bożena Szyńkarczuk,

Iwona Kozłowicka-Latoś

 

Konkurs pięknego czytania dla kl. II-III

Beata Duda, Jolanta Wolfart-Klaczyńska

 

Szkolny Konkurs Ortograficzny.

Barbara Brzuska

 

Przegląd Małych Form Teatralnych „Zielona Gęś"

nauczyciele zespołu humanistycznego

 

Zewnętrzna diagnoza z przyrody dla klas VI

nauczyciele przyrody

 

Szkolny Konkurs Matematyczny "SZKOMA"- II etap

Agata Marcinkiewicz , Edyta Pikul ,

Jolanta Ryczko 

23 kwietnia

Dzień Ziemi kl. I-III

Elżbieta Giedziun-Kantor

 

Dzień Ziemi  kl. IV-VI

Małgorzata Łukowiak, Teresa  Banaszewska

 

Spotkanie z Ludźmi z Klubu spod znaku "P"

nauczyciele zespołu humanistycznego

 

Spotkanie z Sybirakami

B. Brzuska

 

Udział klas piątych w lekcjach prowadzonych przez opiekunów "Golgoty Wschodu"

wychowawcy klas

 

Konkurs Wiosenne Kwiaty - Origami

wychowawcy świetlicy

 

Konkursy organizowane przez ZOO

Teresa Banaszewska

  MAJ

 

 Zawody lekkoatletyczne do programu "Athletic Kids"

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

17, 24 maja

 Pax et Bonum - Konkurs Recytatorski

Barbara Brzuska, Lilla Oberc

17, 24 maja

 Pax et Bonum - Konkurs Literacki i Plastyczny

Barbara Brzuska, Lilla Oberc,

Magdalena Nowak

 

XV Wrocławski Festiwal Teatrów Szkolnych „Zielona Gęś”

nauczyciele zespołu humanistycznego,

Agnieszka Misiak, Kinga Kalinowska

 

Dzień Europejczyka kl. I-III

Elżbieta Giedziun-Kantor,                        Małgorzata Pakuszyńska,

Agnieszka Radecka

 

Konkurs plastyczny "Wrocław - Moje Miasto"

wychowawcy świetlicy

 

Konkurs opowiadania bajek dla klas II-III

Jolanta Wolfart-Klaczyńska, Beata Duda 

 

Test trzecioklasisty

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

 

Miejski Konkurs Recytatorski

 

 

Zawody sportowe klas I-III

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

 

Konkurs ortograficzny „Złote Pióro ZS 9”

nauczyciele zespołu humanistycznego

 

Konkurs ortograficzny „Złotopiórek" dla kl. II

Elżbieta Przybycień, Bożena Szyńkarczuk

30 maja

Konkurs plastyczny "Mamo, Tato nie pal"

Magdalena Łańcucka,

Patrycja Bień- Gorczyńska

 

Międzyszkolny Konkurs Literacki - "My Wrocławianie"

Ewa Chaszczewicz

 

Wrocławski Konkurs "Pożeracze książek"

Zdzisława Noga

 

Mistrzostwa Wrocławia w Tabliczce Mnożenia

nauczyciele matematyki, Ewa Fida,

Elżbieta Giedziun-Kantor

  CZERWIEC  

  3 czerwca

Uroczystość  Otwarcia boiska szkolnego - Festyn rodzinny

nauczyciele wychowania fizycznego

 

Corrida polonistyczna

Ewa Chaszczewicz

 

Konkurs plastyczny - "Ruch to Zdrowie"

wychowawcy świetlicy

 

Gala Osiągnięć  Festiwalu Teatrów Szkolnych "Zielona Gęś"

Lilla Oberc, Monika Morawska,

Agnieszka Misiak, Kinga Kalinowska

 

Zakończenie roku szkolnego klas VI

nauczyciele zespołu humanistycznego

 

Zakończenie roku szkolnego klas I- III

Agnieszka Radecka,

Małgorzata Pakuszyńska,

Magdalena Łańcucka, Joanna Mamulska

 

Zakończenie roku szkolnego klas IV - V

nauczyciele zespołu humanistycznego

  DZIAŁANIA CAŁOROCZNE

 

Udział klas IV w zajęciach w Stacji Meteorologicznej

nauczyciele przyrody

 

Udział klas VI w zajęciach w Obserwatorium

nauczyciele przyrody

 

Szkolny konkurs matematyczny -Łamigłówki matematyczne

nauczyciele matematyki

 

Konkursy organizowane przez LOP

nauczyciele przyrody

 

Lekcje muzealne

wychowawcy klas

 

Edukacja Filmowa

wychowawcy klas

 

Liga Klas

wychowawcy klas

 

Zajęcia w ZOO

wychowawcy klas

 

Uczeń w formie

Wiesława Mikołajczyk,

Małgorzata Łukowiak

 

Zajęcia w Hydropolis, Centrum Poznawczym

wychowawcy klas

 

Udział w zawodach sportowych wg Kalendarza imprez SZS Wrocław

nauczyciele wychowania fizycznego

 

Akcje ekologiczne - "Moje Miasto bez Elektrośmieci,

Zbierając  Baterie Chronisz Środowisko"

Małgorzata Łukowiak,

Teresa Banaszewska

 

Koncerty muzyczne w NFM  dla kl. I-III

Agnieszka Radecka,  Joanna Mamulska

  PROJEKTY REALIZOWANE W SZKOLE

 

"Mały Mistrz"

Adam Piotrowski, Maciej Stasiuk

 

"Jedz na zdrowie"

Wiesława Mikołajczyk

 

"W zdrowym ciele zdrowy duch"

Małgorzata Łukowiak,

Wiesława Mikołajczyk