^POWRÓT NA GÓRĘ
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Szkoła Podstawowa nr 45

WĘDRÓWKI SZLAKIEM WARTOŚCI - KONKURS RECYTATORSKI

Wyniki konkursu recytatorskiego na poziomie podstawowym w ramach projektu „Wędrówki szlakiem wartości” przeprowadzonego w ZS 9 w dniu 24.05.2017 r.

W kategorii poezja uczniowie zajęli następujące:

1. Weronika Zagórska

2. Alicja Bartosiewicz

3. Maja Kisiel

Wyróżnienie: Katarzyna Kosobucka

W kategorii proza:

1.Gabriel Miś

2. i 3. Miejsca nie przyznano

Wyróżnienie – Krzysztof Miś.

 

KONKURS RECYTATORSKI - Szkoły gimnazjalne

Poezja śpiewana

Miejsce I Paulina Żelezik, Gimnazjum w Siechnicach

Miejsce II Wiktoria Wierzgacz, Gimnazjum nr 30, Wrocław

Miejsce III Julia Mierzwa, Gimnazjum nr 30, Wrocław

Wyróżnienie: Julia Gromek, Gimnazjum w Kątach Wrocławskich

 

Proza

Miejsce I Marta Sobiechowska, Gimnazjum im. św. Franciszka w Legnicy

Miejsca II i III nie przydzielono

Wyróżnienie: Kinga Lenart, Gimnazjum nr 3, Oława

 

Poezja

Miejsce I Wiktoria Grabowiec, Gimnazjum nr 29, Wroclaw

Miejsca II nie przydzielono

Miejsce III Paweł Grzymkowski, Gimnazjum nr 29, Wrocław

Golgota Wschodu

20 IV 2017 r. przedstawiciele uczniów klas szóstych wraz z pocztem sztandarowym Szkoły uczestniczyli w marszu upamiętniającym ofiary Golgoty Wschodu. Uroczystości rozpoczęły się Mszą św. w oprawie wojskowej w Bazylice Mniejszej, a następnie poczty sztandarowe z całej Polski w asyście orkiestry wojskowej i Policji przeszły pod pomnik Zesłańców Sybiru przy pl. Strzeleckim, gdzie po odczytaniu apelu poległych i salwie honorowej zostały złożone wieńce i kwiaty.

Czytaj więcej: Golgota Wschodu

INFORMACJA

W dniach 29-04 do 03-05-2017 r.
szkoła będzie zamknięta.

Dzień dobry, Dzień Odry

Dzień dobry, Dzień Odry – zapowiedź programu

22 kwietnia to już nie tylko Światowy Dzień Ziemi, ale od tego roku także Dzień Odry. Sprawdź, co specjalnego przygotowaliśmy z okazji święta naszej wrocławskiej rzeki!

Sercem wydarzeń Dnia Odry będzie scena na Bulwarze Dunikowskiego. Stanie się ona miejscem koncertów i pokazów. Wystąpią artyści grający szanty, uczniowie OSM I st. nr 2 we Wrocławiu, Tomasz Krajewski z zespołem, Kuba Lechki Quartet, a także zespół taneczny„Gracje”. W ramach Europejskiej Nocy Literatury Michał Nogaś, dziennikarz, prowadzący cykle wideo o literaturze w serwisie internetowym Gazety Wyborczej, będzie czytał fragmenty Dzieci z Bullerbyn Astrid Lindgren.

Tego dnia na Bulwarze Dunikowskiego odsłonimy także tablicę upamiętniającą Karla Klingerta – wynalazcę, który stworzył pierwszy kompletny skafander do nurkowania.

W czasie Dnia Odry nie może zabraknąć atrakcji na samej rzece. Ważnym punktem programu będzie parada jednostek pływających, w której oprócz statków, żaglowców czy jachtów mogą wziąć udział także wszyscy chętni w kajakach, łódkach, motorówkach, a nawet na rowerach wodnych. Na Odrze odbędzie się także pokazowy bieg ósemek i smoczych łodzi, a także pokazy ratownicze WOPR. Z kolei wszyscy zainteresowani transportem rzecznym będą mieli okazję zwiedzić pchacza TUR (OT Logistic).

Kupując cegiełkę na rzecz Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, będzie można wybrać się na rejs jednym ze statków: Tramwajem Wodnym, Kaczuszką, Vera Mia, Tarą, Blues lub katamaranem Kuba.

Czytaj więcej: Dzień dobry, Dzień Odry

Informacja dla rodziców klas szóstych

Deklaracje przystąpienia do sprawdzianu predyspozycji językowych do oddziału dwujęzycznego kl. VII w Szkole Podstawowej nr 66 z oddziałami gimnazjalnymi składamy do 28 kwietnia 2017 r. do godziny 15.00 w sekretariacie Gimnazjum nr 19 przy ul. Dembowskiego 39.


Deklaracja przystąpienia do sprawdzianu predyspozycji językowych

 


Regulamin Rekrutacji do klas siódmych dwujęzycznych z językiem angielskim w Szkole Podstawowej Nr 66 we Wrocławiu w roku szkolnym 2017/2018

 


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

 

Harmonogram uroczystości, imprez szkolnych

Harmonogram uroczystości, imprez szkolnych
oraz konkursów
Zespołu Szkół Nr 9 w II semestrze roku szkolnego 2016/2017

Data

Wydarzenie

Odpowiedzialni

  LUTY

 

Miejski Konkurs Recytatorski - etap szkolny

Bożena Szyńkarczuk, Elżbieta Przybycień

9 lutego

Zabawa Karnawałowa kl. I-III

Agnieszka Radecka

 

Szkolny Konkurs Recytatorski kl. 4-6

nauczyciele zespołu humanistycznego

 

Międzyszkolny Konkurs Biblijny: Czy znam Ewangelię?

Katarzyna Polowczyk, Sylwia Sitek,

Barbara Jakubek

 

Konkurs plastyczny "Zimowe sporty"

wychowawcy świetlicy

 

Moja ulubiona postać z bajki

Patrycja Bień-Gorczyńska,

Magdalena Łańcucka

2 lutego  

Konkurs piosenki kl. III

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

 

Szkolny konkurs " Zimowa fotka"

Krzysztof Talarczyk

 

I Dolnośląski Konkurs Recytatorski Poezji Sybirackiej

"Wiersze ojców naszych"

Barbara Brzuska, Ewa Chaszczewicz

 

X Festiwal Bajkopisarzy "Piernikowa Chata "

Ewa Chaszczewicz

 

Międzyszkolny Konkurs Literacki "Chcecie bajki - oto bajka - o niedźwiedziu brunatnym"

 

 

V Dolnośląski Konkurs Mitologiczny


 

  MARZEC

10-11 marca

Dni otwarte

wszyscy nauczyciele

21 marca

Dzień Wiosny  kl. I-III

Edyta Karczewska , Magdalena Łańcucka,

Beata Duda, Patrycja Bień-Gorczyńska

21 marca

Dzień Wiosny  kl. IV-VI

Magdalena Jania, Urszula Białek

 

Konkurs Szkolny - Wiedza o Wrocławiu dla kl. III

( Wrocławskie Krasnale)

Małgorzata Pakuszyńska,

Agnieszka Radecka

16 marca

Międzynarodowy konkurs matematyczny "Kangur"

Edyta Pikul

 

Konkurs matematyczny dla klas III - etap szkolny Miejskiego Konkursu Matematycznego

Elżbieta Przybycień,  Magdalena Łańcucka

 

Konkurs piosenki kl. III

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

 

Symbole Narodowe

Justyna Pająk

 

Szkolny Konkurs Mitologiczny dla kl. 5 

Lilla Oberc, Ewa Chaszczewicz 

 

XXV Międzyszkolny Turniej Mitologiczny

nauczyciele zespołu humanistycznego

 

Konkurs plastyczny - "Wielkanocne pisanki"

wychowawcy świetlicy

 

Szkolny konkurs " Wiosenna fotka"

Krzysztof Talarczyk

21 marca

XVII Miejski Konkurs Recytatorski "Spotkanie z wierszem"

Elżbieta Przybycień, Bożena Szyńkarczuk

 

XVIII Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny klas IV-VI o tytuł

"Mistrza Ortografii"

Barbara Brzuska

 

XIII Ogólnopolski Konkurs "Świat bez barier" - literacki i plastyczny

Ewa Chaszczewicz 

 

XXVII Ogólnopolski Konkurs na Opowiadanie o Tematyce Olimpijskiej im. Jana Parandowskiego. 

Ewa Chaszczewicz 

 

Turniej Młodych Matematyków

Agata Marcinkiewicz

 

Konkurs Galileo - przyroda

Małgorzata Łukowiak

  KWIECIEŃ

 

Diagnoza (WCDN) z języka polskiego, matematyki, języka obcego

Lilla Oberc

 

Konkurs czytelniczy dla kl. I "Czy znasz tę bajkę? "

Bożena Szyńkarczuk,

Iwona Kozłowicka-Latoś

 

Konkurs pięknego czytania dla kl. II-III

Beata Duda, Jolanta Wolfart-Klaczyńska

 

Szkolny Konkurs Ortograficzny.

Barbara Brzuska

 

Przegląd Małych Form Teatralnych „Zielona Gęś"

nauczyciele zespołu humanistycznego

 

Zewnętrzna diagnoza z przyrody dla klas VI

nauczyciele przyrody

 

Szkolny Konkurs Matematyczny "SZKOMA"- II etap

Agata Marcinkiewicz , Edyta Pikul ,

Jolanta Ryczko 

23 kwietnia

Dzień Ziemi kl. I-III

Elżbieta Giedziun-Kantor

 

Dzień Ziemi  kl. IV-VI

Małgorzata Łukowiak, Teresa  Banaszewska

 

Spotkanie z Ludźmi z Klubu spod znaku "P"

nauczyciele zespołu humanistycznego

 

Spotkanie z Sybirakami

B. Brzuska

 

Udział klas piątych w lekcjach prowadzonych przez opiekunów "Golgoty Wschodu"

wychowawcy klas

 

Konkurs Wiosenne Kwiaty - Origami

wychowawcy świetlicy

 

Konkursy organizowane przez ZOO

Teresa Banaszewska

  MAJ

 

 Zawody lekkoatletyczne do programu "Athletic Kids"

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

17, 24 maja

 Pax et Bonum - Konkurs Recytatorski

Barbara Brzuska, Lilla Oberc

17, 24 maja

 Pax et Bonum - Konkurs Literacki i Plastyczny

Barbara Brzuska, Lilla Oberc,

Magdalena Nowak

 

XV Wrocławski Festiwal Teatrów Szkolnych „Zielona Gęś”

nauczyciele zespołu humanistycznego,

Agnieszka Misiak, Kinga Kalinowska

 

Dzień Europejczyka kl. I-III

Elżbieta Giedziun-Kantor,                        Małgorzata Pakuszyńska,

Agnieszka Radecka

 

Konkurs plastyczny "Wrocław - Moje Miasto"

wychowawcy świetlicy

 

Konkurs opowiadania bajek dla klas II-III

Jolanta Wolfart-Klaczyńska, Beata Duda 

 

Test trzecioklasisty

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

 

Miejski Konkurs Recytatorski

 

 

Zawody sportowe klas I-III

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

 

Konkurs ortograficzny „Złote Pióro ZS 9”

nauczyciele zespołu humanistycznego

 

Konkurs ortograficzny „Złotopiórek" dla kl. II

Elżbieta Przybycień, Bożena Szyńkarczuk

30 maja

Konkurs plastyczny "Mamo, Tato nie pal"

Magdalena Łańcucka,

Patrycja Bień- Gorczyńska

 

Międzyszkolny Konkurs Literacki - "My Wrocławianie"

Ewa Chaszczewicz

 

Wrocławski Konkurs "Pożeracze książek"

Zdzisława Noga

 

Mistrzostwa Wrocławia w Tabliczce Mnożenia

nauczyciele matematyki, Ewa Fida,

Elżbieta Giedziun-Kantor

  CZERWIEC  

  3 czerwca

Uroczystość  Otwarcia boiska szkolnego - Festyn rodzinny

nauczyciele wychowania fizycznego

 

Corrida polonistyczna

Ewa Chaszczewicz

 

Konkurs plastyczny - "Ruch to Zdrowie"

wychowawcy świetlicy

 

Gala Osiągnięć  Festiwalu Teatrów Szkolnych "Zielona Gęś"

Lilla Oberc, Monika Morawska,

Agnieszka Misiak, Kinga Kalinowska

 

Zakończenie roku szkolnego klas VI

nauczyciele zespołu humanistycznego

 

Zakończenie roku szkolnego klas I- III

Agnieszka Radecka,

Małgorzata Pakuszyńska,

Magdalena Łańcucka, Joanna Mamulska

 

Zakończenie roku szkolnego klas IV - V

nauczyciele zespołu humanistycznego

  DZIAŁANIA CAŁOROCZNE

 

Udział klas IV w zajęciach w Stacji Meteorologicznej

nauczyciele przyrody

 

Udział klas VI w zajęciach w Obserwatorium

nauczyciele przyrody

 

Szkolny konkurs matematyczny -Łamigłówki matematyczne

nauczyciele matematyki

 

Konkursy organizowane przez LOP

nauczyciele przyrody

 

Lekcje muzealne

wychowawcy klas

 

Edukacja Filmowa

wychowawcy klas

 

Liga Klas

wychowawcy klas

 

Zajęcia w ZOO

wychowawcy klas

 

Uczeń w formie

Wiesława Mikołajczyk,

Małgorzata Łukowiak

 

Zajęcia w Hydropolis, Centrum Poznawczym

wychowawcy klas

 

Udział w zawodach sportowych wg Kalendarza imprez SZS Wrocław

nauczyciele wychowania fizycznego

 

Akcje ekologiczne - "Moje Miasto bez Elektrośmieci,

Zbierając  Baterie Chronisz Środowisko"

Małgorzata Łukowiak,

Teresa Banaszewska

 

Koncerty muzyczne w NFM  dla kl. I-III

Agnieszka Radecka,  Joanna Mamulska

  PROJEKTY REALIZOWANE W SZKOLE

 

"Mały Mistrz"

Adam Piotrowski, Maciej Stasiuk

 

"Jedz na zdrowie"

Wiesława Mikołajczyk

 

"W zdrowym ciele zdrowy duch"

Małgorzata Łukowiak,

Wiesława Mikołajczyk

Data

Wydarzenie

Odpowiedzialni

  LUTY

 

Miejski Konkurs Recytatorski - etap szkolny

Bożena Szyńkarczuk, Elżbieta Przybycień

9 lutego

Zabawa Karnawałowa kl. I-III

Agnieszka Radecka

 

Szkolny Konkurs Recytatorski kl. 4-6

nauczyciele zespołu humanistycznego

 

Międzyszkolny Konkurs Biblijny: Czy znam Ewangelię?

Katarzyna Polowczyk, Sylwia Sitek,

Barbara Jakubek

 

Konkurs plastyczny "Zimowe sporty"

wychowawcy świetlicy

 

Moja ulubiona postać z bajki

Patrycja Bień-Gorczyńska,

Magdalena Łańcucka

2 lutego  

Konkurs piosenki kl. III

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

 

Szkolny konkurs " Zimowa fotka"

Krzysztof Talarczyk

 

I Dolnośląski Konkurs Recytatorski Poezji Sybirackiej

"Wiersze ojców naszych"

Barbara Brzuska, Ewa Chaszczewicz

 

X Festiwal Bajkopisarzy "Piernikowa Chata "

Ewa Chaszczewicz

 

Międzyszkolny Konkurs Literacki "Chcecie bajki - oto bajka - o niedźwiedziu brunatnym"

 

 

V Dolnośląski Konkurs Mitologiczny

 

  MARZEC

10-11 marca

Dni otwarte

wszyscy nauczyciele

21 marca

Dzień Wiosny  kl. I-III

Edyta Karczewska , Magdalena Łańcucka,

Beata Duda, Patrycja Bień-Gorczyńska

21 marca

Dzień Wiosny  kl. IV-VI

Magdalena Jania, Urszula Białek

 

Konkurs Szkolny - Wiedza o Wrocławiu dla kl. III

( Wrocławskie Krasnale)

Małgorzata Pakuszyńska,

Agnieszka Radecka

16 marca

Międzynarodowy konkurs matematyczny "Kangur"

Edyta Pikul

 

Konkurs matematyczny dla klas III - etap szkolny Miejskiego Konkursu Matematycznego

Elżbieta Przybycień,  Magdalena Łańcucka

 

Konkurs piosenki kl. III

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

 

Symbole Narodowe

Justyna Pająk

 

Szkolny Konkurs Mitologiczny dla kl. 5 

Lilla Oberc, Ewa Chaszczewicz 

 

XXV Międzyszkolny Turniej Mitologiczny

nauczyciele zespołu humanistycznego

 

Konkurs plastyczny - "Wielkanocne pisanki"

wychowawcy świetlicy

 

Szkolny konkurs " Wiosenna fotka"

Krzysztof Talarczyk

21 marca

XVII Miejski Konkurs Recytatorski "Spotkanie z wierszem"

Elżbieta Przybycień, Bożena Szyńkarczuk

 

XVIII Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny klas IV-VI o tytuł

"Mistrza Ortografii"

Barbara Brzuska

 

XIII Ogólnopolski Konkurs "Świat bez barier" - literacki i plastyczny

Ewa Chaszczewicz 

 

XXVII Ogólnopolski Konkurs na Opowiadanie o Tematyce Olimpijskiej im. Jana Parandowskiego. 

Ewa Chaszczewicz 

 

Turniej Młodych Matematyków

Agata Marcinkiewicz

 

Konkurs Galileo - przyroda

Małgorzata Łukowiak

  KWIECIEŃ

 

Diagnoza (WCDN) z języka polskiego, matematyki, języka obcego

Lilla Oberc

 

Konkurs czytelniczy dla kl. I "Czy znasz tę bajkę? "

Bożena Szyńkarczuk,

Iwona Kozłowicka-Latoś

 

Konkurs pięknego czytania dla kl. II-III

Beata Duda, Jolanta Wolfart-Klaczyńska

 

Szkolny Konkurs Ortograficzny.

Barbara Brzuska

 

Przegląd Małych Form Teatralnych „Zielona Gęś"

nauczyciele zespołu humanistycznego

 

Zewnętrzna diagnoza z przyrody dla klas VI

nauczyciele przyrody

 

Szkolny Konkurs Matematyczny "SZKOMA"- II etap

Agata Marcinkiewicz , Edyta Pikul ,

Jolanta Ryczko 

23 kwietnia

Dzień Ziemi kl. I-III

Elżbieta Giedziun-Kantor

 

Dzień Ziemi  kl. IV-VI

Małgorzata Łukowiak, Teresa  Banaszewska

 

Spotkanie z Ludźmi z Klubu spod znaku "P"

nauczyciele zespołu humanistycznego

 

Spotkanie z Sybirakami

B. Brzuska

 

Udział klas piątych w lekcjach prowadzonych przez opiekunów "Golgoty Wschodu"

wychowawcy klas

 

Konkurs Wiosenne Kwiaty - Origami

wychowawcy świetlicy

 

Konkursy organizowane przez ZOO

Teresa Banaszewska

  MAJ

 

 Zawody lekkoatletyczne do programu "Athletic Kids"

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

17, 24 maja

 Pax et Bonum - Konkurs Recytatorski

Barbara Brzuska, Lilla Oberc

17, 24 maja

 Pax et Bonum - Konkurs Literacki i Plastyczny

Barbara Brzuska, Lilla Oberc,

Magdalena Nowak

 

XV Wrocławski Festiwal Teatrów Szkolnych „Zielona Gęś”

nauczyciele zespołu humanistycznego,

Agnieszka Misiak, Kinga Kalinowska

 

Dzień Europejczyka kl. I-III

Elżbieta Giedziun-Kantor,                        Małgorzata Pakuszyńska,

Agnieszka Radecka

 

Konkurs plastyczny "Wrocław - Moje Miasto"

wychowawcy świetlicy

 

Konkurs opowiadania bajek dla klas II-III

Jolanta Wolfart-Klaczyńska, Beata Duda 

 

Test trzecioklasisty

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

 

Miejski Konkurs Recytatorski

 

 

Zawody sportowe klas I-III

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

 

Konkurs ortograficzny „Złote Pióro ZS 9”

nauczyciele zespołu humanistycznego

 

Konkurs ortograficzny „Złotopiórek" dla kl. II

Elżbieta Przybycień, Bożena Szyńkarczuk

30 maja

Konkurs plastyczny "Mamo, Tato nie pal"

Magdalena Łańcucka,

Patrycja Bień- Gorczyńska

 

Międzyszkolny Konkurs Literacki - "My Wrocławianie"

Ewa Chaszczewicz

 

Wrocławski Konkurs "Pożeracze książek"

Zdzisława Noga

 

Mistrzostwa Wrocławia w Tabliczce Mnożenia

nauczyciele matematyki, Ewa Fida,

Elżbieta Giedziun-Kantor

  CZERWIEC  

  3 czerwca

Uroczystość  Otwarcia boiska szkolnego - Festyn rodzinny

nauczyciele wychowania fizycznego

 

Corrida polonistyczna

Ewa Chaszczewicz

 

Konkurs plastyczny - "Ruch to Zdrowie"

wychowawcy świetlicy

 

Gala Osiągnięć  Festiwalu Teatrów Szkolnych "Zielona Gęś"

Lilla Oberc, Monika Morawska,

Agnieszka Misiak, Kinga Kalinowska

 

Zakończenie roku szkolnego klas VI

nauczyciele zespołu humanistycznego

 

Zakończenie roku szkolnego klas I- III

Agnieszka Radecka,

Małgorzata Pakuszyńska,

Magdalena Łańcucka, Joanna Mamulska

 

Zakończenie roku szkolnego klas IV - V

nauczyciele zespołu humanistycznego

  DZIAŁANIA CAŁOROCZNE

 

Udział klas IV w zajęciach w Stacji Meteorologicznej

nauczyciele przyrody

 

Udział klas VI w zajęciach w Obserwatorium

nauczyciele przyrody

 

Szkolny konkurs matematyczny -Łamigłówki matematyczne

nauczyciele matematyki

 

Konkursy organizowane przez LOP

nauczyciele przyrody

 

Lekcje muzealne

wychowawcy klas

 

Edukacja Filmowa

wychowawcy klas

 

Liga Klas

wychowawcy klas

 

Zajęcia w ZOO

wychowawcy klas

 

Uczeń w formie

Wiesława Mikołajczyk,

Małgorzata Łukowiak

 

Zajęcia w Hydropolis, Centrum Poznawczym

wychowawcy klas

 

Udział w zawodach sportowych wg Kalendarza imprez SZS Wrocław

nauczyciele wychowania fizycznego

 

Akcje ekologiczne - "Moje Miasto bez Elektrośmieci,

Zbierając  Baterie Chronisz Środowisko"

Małgorzata Łukowiak,

Teresa Banaszewska

 

Koncerty muzyczne w NFM  dla kl. I-III

Agnieszka Radecka,  Joanna Mamulska

  PROJEKTY REALIZOWANE W SZKOLE

 

"Mały Mistrz"

Adam Piotrowski, Maciej Stasiuk

 

"Jedz na zdrowie"

Wiesława Mikołajczyk

 

"W zdrowym ciele zdrowy duch"

Małgorzata Łukowiak,

Wiesława Mikołajczyk

NOWE KARNETY NA OBIADY

W związku ze zmianą karnetów obiadów bardzo proszę o dostarczenie do sekretariatu,
do 27 stycznia 2017 r.

Deklaracji Korzystania z obiadów.

Nowe Karnet będą  funkcjonować od 1 lutego 2017 r

INFORMACJA DOTYCZĄCA OBIADÓW W 2017 ROKU

 By można było korzystać z obiadów należy w 2017r. :

  1. Pobrać i wydrukować egzemplarz deklaracji.
  2. Uzupełnić, podpisać i dostarczyć do sekretariatu szkoły.

 DO POBRANIA:

MÓJ DOM, MOJE MIASTO, MOJA OJCZYZNA

Nagroda dla kl. III d w konkursie plastycznym pt. „Mój dom, moje miasto, moja ojczyzna”.
W dniu 10 listopada 2016 r. uczennice klasy III d - Kalina Ratajczak, Iga Woźniak, Natalia Cembrzyńska oraz Zofia Gołębiewicz wzięły udział w uroczystości rozdania nagród w konkursie plastycznym „Mój dom, moje miasto, moja ojczyzna” organizowanym przez dolnośląską Solidarność. W tym roku hasło przewodnie konkursu brzmiało „Historia zamknięta w książkach”. Uczennice klasy III d zdobyły w tym konkursie drugie miejsce w kategorii klas I-III.


Copyright 2015  Zespół Szkół nr 9 we Wrocławiu