^POWRÓT NA GÓRĘ
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Szkoła Podstawowa nr 45

PAX ET BONUM

PROTOKOŁY Z KONKURSU

  


 

KONKURSY EDUKACYJNE DLA SZKÓŁ DOLNEGO ŚLĄSKA na rok szkolny 2015/2016

(ranga: konkursy wojewódzkie/regionalne - uczestnikami mogą być również uczniowie szkół województw sąsiednich - opolskiego, wielkopolskiego i lubuskiego)


«Wy jesteście solą ziemi, wy jesteście światłem świata».

Poszukiwanie Absolutu, sensu i pełni życia jest typowe dla człowieka, a w sposób szczególny dla młodych. Droga młodzieży, niech was nie zadowala nic, co nie dorównuje najwyższym ideałom! Nie dajcie się zniechęcić tym, którzy rozczarowani życiem, nie słyszą najgłębszych i najbardziej autentycznych pragnień swego serca. Macie rację, gdy nie godzicie się na banalne rozrywki, przelotne mody i propozycje, które was poniżają. Jeśli zachowacie wielkie pragnienie Boga, zdołacie uchronić się przed miernotą i konformizmem, tak powszechnymi w naszym społeczeństwie. (JP II)

INFORMACJA O KONKURSACH:

Dla szkół podstawowych i gimnazjów:

Plastyczny - (plik doc) termin zgłoszeń do 10.05.2016

Literacki (poezja i proza) - (plik doc) termin zgłoszeń do 16.05.2016

Recytatorski - (plik doc) termin zgłoszeń do 04.05.2016

Multimedialny - (plik doc) termin zgłoszeń do 10.05.2016

Copyright 2015  Zespół Szkół nr 9 we Wrocławiu