^POWRÓT NA GÓRĘ
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Szkoła Podstawowa nr 45

ZWYCIĘZCY XVII EDYCJI TURNIEJU

W dniu dzisiejszym 8.05. 2017 r. w czasie Apelu został przekazany naszej szkole Puchar Tymbarku wygrany przez uczniów klas 5c i 6c w XVII edycji Turnieju Piłki Nożnej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

Wręczenia dokonał Pan Andrzej Padewski Prezes Zarządu Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej oraz Pan Tadeusz Pawłowski Dyrektor Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław.

Za wygrany Turniej  zawodnicy - nasi uczniowie -wraz z trenerem Maciejem Bielskim, otrzymali nagrodę główną: Wyjazd na mecz Reprezentacji Polski z Rumunią w czerwcu 2017 r. oraz upominki: bluzy, getry, piłki, słodycze.   

Gratulujemy Zawodnikom i Trenerom, dziękujemy Rodzicom za współpracę.   


 

Copyright 2015  Zespół Szkół nr 9 we Wrocławiu