^POWRÓT NA GÓRĘ
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Szkoła Podstawowa nr 45

​​UCZNIOWIE SP45 NA LEKKOATLETYCZNYCH MISTRZOSTWACH POLSKI

W dniu 18 listopada 2017 r w Arenie Toruń odbyły się ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne dla każdego. Tego dnia na bieżniach,skoczniach i rzutniach swoje siły zmierzyli zawodnicy z następujących województw: dolnośląskiego,mazowieckiego,

kujawsko- pomorskiego,lubuskiego,podkarpackiego,podlaskiego,warmińsko-mazurskiego oraz wielkopolskiego. Województwo dolnośląskie reprezentowała ekipa z wielu miejscowości.Wrocław reprezentowali uczniowie z SP 45: Piotrek Gawłowicz ( 1 m na 1000 m),Magdalena Kotas (5 m na 300 m),Daria Piskorowska (6 m na 300 m). Jesteśmy dumni z ich występu i życzymy dalszych sukcesów.Opiekunem i trenerką młodych sportowców jest Pani Wiesława Mikołajczyk.

 
Copyright 2015  Zespół Szkół nr 9 we Wrocławiu