^POWRÓT NA GÓRĘ
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Szkoła Podstawowa nr 45

IX MIĘDZYSZKOLNE WARSZTATY "BĄDŹ PRZYJACIELEM SWOJEGO ZDROWIA"

Po raz kolejny w naszej szkole odbyły się międzyszkolne warsztaty promocji zdrowia, pod hasłem "Bądź przyjacielem swojego zdrowia”.
Celem było propagowanie i upowszechnianie wśród uczniów szkół podstawowych zdrowego stylu życia, wiedzy ekologicznej oraz kształtowanie postaw prozdrowotnych i proekologicznych. Projekt warsztatów  skierowany był do uczniów: klas IV-VI należących do Wrocławskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie. 
Uczniowie brali udział w czterech różnych kategoriach warsztatów : zdrowo na sportowo, zdrowe odżywianie, emocje, ekologia. W ramach części sportowej obyły się warsztaty zumby. W związku z tym, że byliśmy gospodarzami warsztatów uczniowie przygotowali plakaty raz filmy dotyczące tegorocznego hasła, poniżej prezentujemy  kilka z nich. Uczestnicy otrzymali upominki i dyplomy. 
Pod patronatem Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych, współorganizatorami warsztatów była Pani Wiesława Mikołajczyk oraz Pani Magdalena Jania
.

 

Copyright 2015  Zespół Szkół nr 9 we Wrocławiu