^POWRÓT NA GÓRĘ
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Szkoła Podstawowa nr 45

Zwycięstwo w Amber Cup 2018 w Gdańsku!!!

Zwycięstwo uczniów klasy 4C grających w zespole Akademii Śląska Wrocław. Chłopcy wzieli udział w  prestiżowym turnieju Amber Cup 2018 w Gdańsku, a w drodze na szczyt wygrali z Zagłębiem Lubin 3:1, Legią Warszawa 3:1 i w finale z Lechem Poznań 3:2! 

Dla naszych piłkarzy była to niezapomniana przygoda. Na turniej Amber Cup Trójkolorowi polecieli samolotem. Zdążyli także zwiedzić Trójmiasto i odbyć jednostkę treningową. Daniem głównym był oczywiście sobotni turniej dziecięcy Amber Cup. 
 
Gratulacje dla Antka Kmiecika, Wojtka Gajewskiego, Mikołaja Małolepszego, Wiktora Wyszyńskiego, Bartka Borowego, którym słowa pochwały przekazał m.in, sam prezydent Wrocławia Rafał Dudkiewicz .


Copyright 2015  Zespół Szkół nr 9 we Wrocławiu