^POWRÓT NA GÓRĘ
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Szkoła Podstawowa nr 45

KARPACZ 2018 - obóz sportowy klas 4a, 5a i 5c.


Przedstawiamy fotorelację z pobytu w Karpaczu. Pogoda sprzyjała codziennym wyprawom szlakami górskimi i wizytom w Karkonoskim Parku Narodowym. Odbyła się wycieczka do Szklarskiej Poręby z przejściem szlaku między wodospadami Kamieńczyk i Szklarka. Zwiedziliśmy uzdrowisko Cieplice wraz z parkiem i Muzeum przyrodniczym. Piliśmy gorącą czekoladę w schronisku Łomniczka i zakupiliśmy pamiątki w centrum Karpacza. Nie obyło się bez zawodów sportowych i gier rekreacyjnych. Wieczory spędzaliśmy na współzawodnictwie drużynowym, tańczyliśmy na dyskotece, piekliśmy kiełbaski na ognisku i rozwiązywaliśmy quiz "Dbam o zdrowie".
Kierownik wycieczki : Pani Wiesława Mikołajczyk  
Opiekunowie i wychowawcy :
p. Magdalena Jania, p. Teresa Banaszewska, p. Monika Morawska, p. Zbigniew Stankiewicz. 
Copyright 2015  Zespół Szkół nr 9 we Wrocławiu