^POWRÓT NA GÓRĘ
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Szkoła Podstawowa nr 45

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

 KOŁA  ZAINTERESOWAŃ 2017/2018

 

L.p.

Zajęcia

Prowadzący

Termin

Miejsce

 

1.

 

matematyczne

 

Agnieszka Radecka

 

     piątek 11.40-12.15

 

s. 22

 

2.

 

matematyczne

 

Elżbieta Giedziun-Kantor

 

   czwartek 12.45- 13.30

 

           s. 4

 

3.

 

matematyczne

 

Edyta Pikul

 

piątek 14.35-15.20

 

s. 36

 

4.

Innowacja pedagogiczna

-matematyczna

 

Ewa Fida

 

środa 11.40-12.25

 

s. 11

 

5.

 

polonistyczne

 

Ewa Chaszczewicz

 

wtorek 13.40-14.25

 

s. 34

 

6.

Innowacja pedagogiczna

-Lekcje twórczości.

 

Monika Morawska

 

poniedziałek 13.40-14.25

 

s. 39

 

7.

 

przyrodnicze

 

Teresa Banaszewska

 

środa 15.30 -16.15

 

s. 37

 

8.

 

przyrodniczo-eksperymentatorskie

 

Edyta Karczewska

 

wtorek 12.45-13.30

 

          s. 4

 

 

 plastyczne

 

Magdalena Nowak

 

środa 13.40-14.25

 

s. 26

 

9.

 

plastyczne

 

Izabela Dziedzic

 

środa 13.40-14.25

 

s. 4

 

10.

 

Chór

 

Robert Lewandowski

 

środa 14.30-15.20

 

s. 26

 

11.

 

informatyczne

 

Stanisława Żałek

 

piątek 13.35-14.20

 

s. 21

 

12.

 

historyczne

 

Stanisław Kornecki

 

czwartek 13.40-14.25

 

s. 31

 

13.

językowe

-język angielski 

 

Małgorzata Korczyńska

 

piątek 13.40-14.25

 

s. 14

 

14.

językowe

-język angielski

 

Anna Miller

 

poniedziałek 13.40-14.25

 

czytelnia

 

15.

językowe

-język niemiecki 

 

Małgorzata Kulpińska

 

poniedziałek 14.45-15.20

  

           s. 29 e   

 

16.

 Klub Przyjaciół Biblioteki

 

Adela Ewa Stawińska

 

poniedziałek 13.00-14.00

 

biblioteka

 

17.

 

Taniec nowoczesny

 

Magdalena Jania

 

poniedziałek15.30-16.15

 

Sala Lustrzana

18.

Lekkoatletyka

Wiesława Mikołajczyk

wtorek15.30-17.00

środa i piątek 14.30-16.00

s. gimnastyczna

19.

Piłka nożna

Maciej Stasiuk

środa 14.30-15.15

s. gimnastyczna

20.

Gry rekreacyjne i

sportowe

Martyna Cyganek

środa 13.45-14.30

s. gimnastyczna

21.

Piłka ręczna

Arkadiusz Bator

piątek 12.45-13.30

s. gimnastyczna

22.

Europejskie

Małgorzata Pakuszyńska

Środa 13.40-14.250

czytelnia

 Kółka przedmiotowe trwają 45 minut.

 

Copyright 2015  Zespół Szkół nr 9 we Wrocławiu