Chcecie bajki, oto bajka

Szkoła Podstawowa nr 34 oraz Szkoła Podstawowa nr 16

zapraszają do wzięcia udziału

Międzyszkolnym Konkursie Literackim

,,Chcecie bajki, oto bajka –  o niedźwiedziu brunatnym”

Konkurs kierowany jest do uczniów szkół podstawowych w dwóch kategoriach wiekowych:

- klasy 1-3

- klasy 4-6

Każda szkoła może przesłać maksymalnie trzy prace w jednej kategorii ( napisaną pracę należy dostarczyć nauczycielowi języka polskiego ZS nr 9 we Wrocławiu).

Założenia konkursu:

• tekst powinien być utrzymany w konwencji bajki zwierzęcej, epigramatycznej lub narracyjnej

• treść powinna zawierać wyraźne przesłanie wychowawcze,

• utworowi należy nadać tytuł,

• praca może być napisana ręcznie (warunek: czytelność pisma) lub komputerowo (czcionka 12, odstęp 1,5),

• tekst musi być napisany indywidualnie,

• tekst może zostać zilustrowany przez autora,

• ilustracje mogą być wykonane dowolną techniką,

• ilustracje nie będą miały wpływu na ocenę bajki,

• organizatorzy przewidują odrębną nagrodę dla najciekawszej ilustracji,

• organizatorzy przewidują nagrody książkowe dla laureatów miejsc I-III, autorzy prac wyróżnionych otrzymają dyplomy

• opisane prace (imię i nazwisko autora, wiek, klasa, numer szkoły, imię i nazwisko nauczyciela, numer telefonu do kontaktu) prosimy dostarczać do końca stycznia 2017r.

• do opisanej pracy należy dołączyć wypełniony formularz zgody na przetwarzanie danych osobowych

• prace wysłane do organizatora konkursu nie będą zwracane,

• laureaci zostaną powiadomieni o wynikach konkursu osobnym pismem do 06.03.2017r.

Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom konkursu :).