^POWRÓT NA GÓRĘ
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Szkoła Podstawowa nr 45

SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW

NASZE SPORTOWE SUKCESY W MISTRZOSTWACH WROCŁAWIA W LEKKOATLETYCZNYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ :

I miejsce sztafeta szwedzka : 
Paulina Matuszewska 6c, Weronika Komorowska 5a, Magdalena Kotas 5a, Milena Krupa 6a

I miejsce Jakub Basta 6b - skok w dal

II miejsce Milena Krupa 6a- bieg na 60 m
II miejsce Martyna Kluba 6c - skok wzwyż
II miejsce  Magdalena Kotas 5a - 300 m
II miejsce sztafeta szwedzka: 
Oliver Zabrzeski 6c, Bartosz Łapa 6c, Patryk Salitra 6a, Jakub Wiśniewski 6c
III miejsce sztafeta 4x100m:
Andrzej Frączek 5a, Szymon Drzazga 6a, Stanisław Kucharski 5a, Jakub Basta 6b

 

III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH WROCŁAWIA IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W dniu 19.09 zostały rozegrane Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Cała impreza odbywała się na Kąpielisku Morskie Oko, gdzie zostały przygotowane trasy biegowe. Reprezentacja chłopców, z dużą przewagą i w pięknym stylu, zdobyła I miejsce!!! Dziewczęta, w osłabionym składzie, zajęły VI miejsce, a  Zwycięska drużyna otrzymała dyplom i medale. Całej naszej reprezentacji należą się wielkie GRATULACJE!

Nasze reprezentantki: Dagmara Piskorowska 5c, Daria Piskorowska 5c, Wiktoria Kusiak 5c, Aleksandra Rosół 5c, Zofia Makowska 5a, Nicole Małek 5a, Julia Olszewska 5a, Weronika Komorowska 6a, Aleksandra Przekwas 6a, Martyna Przekwas 6a, Julia Nawrocka 4a

Nasi reprezentanci:

Maciej Rękas 6m, Sebastian Sobolewski 6c, Jakub Murat 6c, Oskar Zawada 5c, Piotr Gawłowicz 5c, Jakub Bachar 6c, Szymon Maszkowski 6c, Remigiusz Waszczyński 6c, Mikołaj Cieleszczyn 6c, Patryk Mostowic 6c, Arkadiusz Oliwa 6c.

OSIAGNIECIA UCZNIÓW

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

W naszej szkole od wielu lat grono pedagogiczne

spośród absolwentów wybiera

UCZNIA ROKU i SPORTOWCA ROKU.

Postanowiliśmy odszukać w dokumentach archiwalnych wszystkich laureatów  - zdobywców statuetek.

Oto lista najlepszych z najlepszych:

ROK szkolny

UCZEŃ ROKU

SPORTOWIEC ROKU

Absolwenci klas szóstych:

2015/2016 

 KAROL RACZKOWSKI - ORLEWSKI

 ALEKSANDRA CHRACHOL

2014/2015

 NATALIA KOŁCUN

WIKTORIA STASIAK

2013/2014

SEBASTIAN    BLECHARZ

KAROL   OSIECKI

KINGA    WITKOWSKA

2012/2013

JAN    MICYGIEWICZ

OLIWIER    POWAŻNY

2011/2012

KACPER    SZALIŁOW

KONRAD    KUJAWA

2010/2011

KAMILA    TARABICHI

JAN    ANDREOSE

2009/2010

BARBARA    ŁAWICKA

MACIEJ    BIELEC

2008/2009

DOMINIKA    KAWA

WIKTOR    ADAMEK

-----------------------------

2007/2008

AGNIESZKA   BIELECKA

STANISŁAW  SZYMANKIEWICZ

2006/2007

PAULINA    JANIK

WIKTOR    LASOTA

2005/2006

MAJA    MAILSZEWSKA

DANIEL    MOŃKA

2004/2005

EDYTA    DZIĘCIOŁ

MAŁGORZATA    LINKIEWICZ

2003/2004

MARTA    CZARNECKA

MARTYNA    ŁUKASZEWICZ

2002/2003

TOMASZ   HELEMEJKO

JOANNA   LINKIEWICZ

2001/2002

HANNA    ŚLEDZIONA

MICHAŁ    LATOŚ

2000/2001

ALEKSANDRA   SULIMA

 

Absolwenci klas ósmych:

1999/2000

ANNA    MALICKA

RAFAŁ   ANIOŁ

1998/1999

NINA   BANIA

GRZEGORZ    ŁUKASIEWICZ

1997/1998

 

 

1996/1997

KAMIL   GUZIKOWSKI

 

1995/1996

MALGORZATA KOŁOWSKA

ANNA    HAJDAS  

PAULINA    ĆWIETKÓW

1994/1995

PAULINA   SUSZKO

----------------------------

1993/1994

ADRIAN   KOSENDIAK

----------------------------

1992/1993

 

----------------------------

1991/1992

 

----------------------------

1990/1991

DOMINIKA SUSZKO
Nagroda im. Janusza Kusocińskiego

----------------------------

       

 

 

 

Copyright 2015  Zespół Szkół nr 9 we Wrocławiu