^POWRÓT NA GÓRĘ
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Szkoła Podstawowa nr 45

SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW

NASZE SPORTOWE SUKCESY W MISTRZOSTWACH WROCŁAWIA W LEKKOATLETYCZNYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ :

I miejsce sztafeta szwedzka : 
Paulina Matuszewska 6c, Weronika Komorowska 5a, Magdalena Kotas 5a, Milena Krupa 6a

I miejsce Jakub Basta 6b - skok w dal

II miejsce Milena Krupa 6a- bieg na 60 m
II miejsce Martyna Kluba 6c - skok wzwyż
II miejsce  Magdalena Kotas 5a - 300 m
II miejsce sztafeta szwedzka: 
Oliver Zabrzeski 6c, Bartosz Łapa 6c, Patryk Salitra 6a, Jakub Wiśniewski 6c
III miejsce sztafeta 4x100m:
Andrzej Frączek 5a, Szymon Drzazga 6a, Stanisław Kucharski 5a, Jakub Basta 6b

 

III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH WROCŁAWIA IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

OSIAGNIECIA UCZNIÓW

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

W naszej szkole od wielu lat grono pedagogiczne

spośród absolwentów wybiera

UCZNIA ROKU i SPORTOWCA ROKU.

Postanowiliśmy odszukać w dokumentach archiwalnych wszystkich laureatów  - zdobywców statuetek.

Oto lista najlepszych z najlepszych:

ROK szkolny

UCZEŃ ROKU

SPORTOWIEC ROKU

Absolwenci klas szóstych:

2015/2016 

 KAROL RACZKOWSKI - ORLEWSKI

 ALEKSANDRA CHRACHOL

2014/2015

 NATALIA KOŁCUN

WIKTORIA STASIAK

2013/2014

SEBASTIAN    BLECHARZ

KAROL   OSIECKI

KINGA    WITKOWSKA

2012/2013

JAN    MICYGIEWICZ

OLIWIER    POWAŻNY

2011/2012

KACPER    SZALIŁOW

KONRAD    KUJAWA

2010/2011

KAMILA    TARABICHI

JAN    ANDREOSE

2009/2010

BARBARA    ŁAWICKA

MACIEJ    BIELEC

2008/2009

DOMINIKA    KAWA

WIKTOR    ADAMEK

-----------------------------

2007/2008

AGNIESZKA   BIELECKA

STANISŁAW  SZYMANKIEWICZ

2006/2007

PAULINA    JANIK

WIKTOR    LASOTA

2005/2006

MAJA    MAILSZEWSKA

DANIEL    MOŃKA

2004/2005

EDYTA    DZIĘCIOŁ

MAŁGORZATA    LINKIEWICZ

2003/2004

MARTA    CZARNECKA

MARTYNA    ŁUKASZEWICZ

2002/2003

TOMASZ   HELEMEJKO

JOANNA   LINKIEWICZ

2001/2002

HANNA    ŚLEDZIONA

MICHAŁ    LATOŚ

2000/2001

ALEKSANDRA   SULIMA

 

Absolwenci klas ósmych:

1999/2000

ANNA    MALICKA

RAFAŁ   ANIOŁ

1998/1999

NINA   BANIA

GRZEGORZ    ŁUKASIEWICZ

1997/1998

 

 

1996/1997

KAMIL   GUZIKOWSKI

 

1995/1996

MALGORZATA KOŁOWSKA

ANNA    HAJDAS  

PAULINA    ĆWIETKÓW

1994/1995

PAULINA   SUSZKO

----------------------------

1993/1994

ADRIAN   KOSENDIAK

----------------------------

1992/1993

 

----------------------------

1991/1992

 

----------------------------

1990/1991

DOMINIKA SUSZKO
Nagroda im. Janusza Kusocińskiego

----------------------------

       

 

 

 

Copyright 2015  Zespół Szkół nr 9 we Wrocławiu