^POWRÓT NA GÓRĘ
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Szkoła Podstawowa nr 45

Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W dniu 19.09 zostały rozegrane Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Cała impreza odbywała się na Kąpielisku Morskie Oko, gdzie zostały przygotowane trasy biegowe. Reprezentacja chłopców, z dużą przewagą i w pięknym stylu, zdobyła I miejsce!!! Dziewczęta, w osłabionym składzie, zajęły VI miejsce, a  Zwycięska drużyna otrzymała dyplom i medale. Całej naszej reprezentacji należą się wielkie GRATULACJE!

Nasze reprezentantki: Dagmara Piskorowska 5c, Daria Piskorowska 5c, Wiktoria Kusiak 5c, Aleksandra Rosół 5c, Zofia Makowska 5a, Nicole Małek 5a, Julia Olszewska 5a, Weronika Komorowska 6a, Aleksandra Przekwas 6a, Martyna Przekwas 6a, Julia Nawrocka 4a

Nasi reprezentanci:

Maciej Rękas 6m, Sebastian Sobolewski 6c, Jakub Murat 6c, Oskar Zawada 5c, Piotr Gawłowicz 5c, Jakub Bachar 6c, Szymon Maszkowski 6c, Remigiusz Waszczyński 6c, Mikołaj Cieleszczyn 6c, Patryk Mostowic 6c, Arkadiusz Oliwa 6c.

Copyright 2015  Zespół Szkół nr 9 we Wrocławiu