^POWRÓT NA GÓRĘ
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Szkoła Podstawowa nr 45

SPORTOWE OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

 

BRAWO WY (*_*)

Zasięg

Miejsce

Nazwisko i imię ucznia / klasa

Finał miasta
Wrocławia w minisiatkówce klas V

II miejsce dziewczęta

III miejsce chłopcy

Reprezentacja dziewcząt:

1.Matuszewska Paulina – V c

2.Gała Martyna – V c

3. Osipa Nikola – V a

4. Michaluk Katarzyna – V a

5.Wilczyńska Hanna – V a

6.Półrolniczak Aleksandra – V c

7. Kluba Martyna – V c

8.Krywiak Zofia – V a

9. Witek Zuzanna – V m

10.Pohl Natalia – VI a

Reprezentacja chłopców:

1. Krzywiecki Mikołaj – V m

2. Nyczka Paweł – V m

3.Salitra Patryk – V a

4.Rańda Michał –  V a

5.Drzazga Szymon –  V a

6.Bednarkiewicz Tomasz –  V a

7.Mielniczek Michał –  V a

8.Czapran Igor –  V a

 Finał Strefy
Wrocławskiej w minisiatkówce klas V

I miejsce dziewczęta

III miejsce chłopcy

Reprezentacja dziewcząt:

1.Matuszewska Paulina – V c

2.Gała Martyna – V c

3. Osipa Nikola – V a

4. Michaluk Katarzyna – V a

5.Wilczyńska Hanna – V a

6.Półrolniczak Aleksandra – V c

7. Kluba Martyna – V c

8.Krywiak Zofia – V a

Dolnośląski Finał w minisitakówce dziewcząt klas V

III miejsce dziewczęta

Finał Miasta Wrocławia w minikoszykówce

VI miejsce chłopcy

Reprezentacja chłopców:

1.Stojanowicz Michał – VI b

2.Olek Kamil – VI b

3.Śmigiel Michał – VI b

4.Stawny Mateusz – VI b

5.Winiarkiewicz Szymon – VI b

6.Kinicki Nikodem – VI b

7.Paszkowski Kacper – VI b

8.Jakubek Jakub – VI a

9.Smoszna Michał – V b

10.Rajtajczak Robert – VI a

11.Cygan Leonard – VI a

12. Rańda Michał – V a

Finał miasta Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych

II miejsce chłopcy

Reprezentacja chłopców:

1.Stojanowicz Michał

2.Hampel Oskar

3.Olek Kamil – VI b

4.Smolak Szymon – VI b

5.Rusinowicz Oliwier – VI b

6. Paluszczak Dawid – VI b

7.Kinicki Nikodem – VI b

8.Gasztyk Wiktor – VI b

9.Marciniak Konrad – VI b

10.Kraśnicki Marek – VI b

Finał Miasta Wrocławia w Lekkoatletycznym Czwórboju Przyjaźni

II miejsce dziewczęta

IV miejsce chłopcy

Reprezentacja dziewcząt:

1.Chrąchol Aleksandra – VI a

2.Suboczewska Oliwia – VI b

3.Matuszewska Paulina – V c

4.Wilczyńska Hanna – V a

5.Gruchocka Weronika – VI a

6.Graf Marcela – VI b

Reprezentacja chłopców:

1.Cygan Leonard – VI a

2.Salitra Patryk – V a

3.Ratajczak Robert – VI a

4.Jakubek Jakub – VI a

5.Raczkowski Karol – VI a

6.Galuba Wiktor – V c

Finał Strefy Wrocławskiej w Lekkoatletycznym Czwórboju Przyjaźni


I miejsce dziewczęta

 

Reprezentacja dziewcząt:

1.Chrąchol Aleksandra – VI a

2.Suboczewska Oliwia – VI b

3.Matuszewska Paulina – V c

4.Wilczyńska Hanna – V a

5.Gruchocka Weronika – VI a

6.Graf Marcela – VI b

Finał Miasta Wrocławia w lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci

I miejsce Dziewczęta

II miejsce chłopcy

Natalia Pohl – VI a / I miejsce w pchnięciu kulą

Suboczewska Oliwia – VI b / I miejsce w skoku w dal

Rożniatowska Nikola – VI b / II miejsce w skoku wzwyż

Chrąchol Aleksanrdra – VI a / I miejsce w biegu na 60 m

Matuszewska Paulina – V c / I miejsce w biegu na 60 m

Marcela Graf – VI b / VI miejsce w skoku w dal

Jakub Spytek – VI a / V miejsce w pchnięciu  kulą

Robert Ratajczak – VI a /  VI miejsce w pchnięciu kulą

Hampel Oskar – VI b / V miejsce w biegu na 300 m

I miejsce w sztafecie 4 x 100 m i III miejsce w Finale Strefy Wrocławskiej – dziewczęta.

1.Chrąchol Aleksandra – VI A

2.Suboczeska Oliwia – VI b

3.Matuszewska Paulina – V c

4.Kiełbińska Zuzanna – VI m

III miejsce w sztafecie szwedzkiej dziewczęta.

1.Graf Marcela – VI b

2.Kobylarz Natalia – VI a

3.Komorowska Weronika – IV a

4.Kotas Magdalena – IV a

II miejsce w sztafecie szwedzkiej i IV  miejsce w Finale Strefy Wrocławskiej – chłopcy.

1.Raczkowski Karol –  6a

2.Ratajczak Robert –  6a

3.Hampel Oskar – VI b

4.Cygan Leonard – VI a

Czwartki lekkoatletyczne

Awans do Mistrzostw Polski.

Wszyscy uczniowie dostali powołanie na obóz kadry Polski  w Spale.

1.Komorowska Weronika IV a / skok wzwyż

2.Kotas Magdalena IV a / bieg na 300 m

3.Frączek Andrzej IV a / skok wzwyż

4.Salitra Patryk V a / bieg na 300 m

5.Rożniatowska Nikola VI a / skok wzwyż

Finał Miasta Wrocławia w Zawodach LA klas III

III miejsce w Finale Wrocławia

Reprezentacja klas III:

1.Leśniak Emilia – III a

2.Stochniał Amelia – III b

3.Piskorowska Daria – III a

4.Mikos Hanna – III m

5.Rosół Aleksandra – III b

6.Skołóda Emilia – IV a

7.Kołcun Radosław – III a

8.Den Boer Sebastian – III b

9. Żelezny Radosław – III b

10. Sagar Dawid – III b

11. Sługocki Patryk – IV c

Pozaszkolne osiągnięcia sportowe uczniów:

Aleksander Basiński V a – Mistrzostwo  Dolnego Śląska w kolarstwie górskim XC. Mistrzostwo w Pucharze Polski w Kolarstwie Górskim.  Szkolne Mistrzostwo Dolnego Śląska  w Kolarstwie Górskim Mtb.

Stawny Mateusz  VI b – Powołanie do Kadry Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej r.2003

Szmigiel Michał  VI b –  Powołanie do Kadry Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej r. 2003

Rusinowicz Oliwier  VI b – Powołanie do Kadry Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej r. 2004

Jezierski Jakub  VI b – Powołanie do Kadry Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej r.2004

Nowak Maksymilian  V c - Powołanie do Kadry Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej r.2004. Powołanie do Letniej Akademii Młodych Orłów – Reprezentacja Polski. Najlepszy zawodnik Ogólnopolskiego Finału Turnieju „Z podwórka na stadion” o puchar Tymabrku.

Wiśniewski Kuba  V c - Powołanie do Kadry Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej r.2004.

Zabrzeski Oliwier  V c -  Powołanie do Kadry Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej r.2004.

Zdobywca Pucharu dla  Najlepszego piłkarza Wojewódzkiego Finału " Z podwórka na stadion" 2016.c8 krotny zdobywca pucharu najlepszego strzelca w turniejach i zawodach w Polsce i za granicą. 6 krotny zdobywca pucharu najlepszego piłkarza w turniejach i zawodach w Polsce i za granicą.

Suboczewska Oliwia  VI b – Powołanie do Kadry Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej.

Kluba Martyna  V c – I miejsca w Ogólnopolskich Turniejach Tańca Freestyle. Zdobywczyni klasy tanecznej B.

Weronika Komorowska  IV a – Najlepsza zawodniczka w swojej kategorii wiekowej na Dolnym Śląsku w Finale 3-boju LDK. Powołanie do kadry Polski LA.

Czapran Igor V a – Wyróżnienia dla najlepszego bramkarza w turniejach piłki nożnej w kraju i za granicą.

Kiebel Bartosz V a – Czołowe miejsca w Otwartych Mistrzostwach Wrocławia w szachach.

Bednarczyk Mateusz IV a – Zdobywca  II kategorii szachowej. Mistrz Wrocławia klas IV w szachach. I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Wrocławia dzieci do lat 10. Powołanie i gra w III Dolnośląskiej Lidze Juniorów. Powołanie i gra w IV Dolnośląskiej Lidze Seniorów. Awans do Półfinałów Mistrzostw Polski Juniorów 2015 - juniorzy do 11 lat. 6 miejsce w Mistrzostwach Makroregionalnych Młodzików.

 

 

Copyright 2015  Zespół Szkół nr 9 we Wrocławiu