images/obrazy/j1.jpg
SZKOŁA PODSTAWOWA
Klasy 1m i 2m w świetlicy przystąpiły do realizacji zadań z Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego " Gramy Zmysłami'. Zadanie pierwsze to stworzenie jesiennej ścieżki sensorycznej. Dzieci chodziły po ścieżce z otwartymi i zamkniętymi oczami, dotykając poszczególnych elementów opisywały jakie towarzyszą im odczucia i wrażenia.

Wszystkich wychowawców, nauczycieli oraz uczniów zapraszamy do udziału w II Międzynarodowej edycji VI Ogólnopolskiej akcji "Przerwa na czytanie - bicie rekordu w czytaniu na przerwie". Akcja realizowana jest w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom".

12 października 2021 r. (wtorek) na 2 (9 :40), 3 (10 :35) i 4 przerwie (11 :30) czytamy naszym uczniom lub dzieci same czytają przyniesione przez siebie książki.

Nauczyciele bibliotekarze, poloniści i logopeda

Serdecznie zapraszamy do zapisywania się do Szkolnego Koła Wolontariatu. ☺ Opiekunowie odpowiedzialni za wolontariat to: p. Olga Stencel i p. Katarzyna Polowczyk. Regulamin znajduje się na stronie szkoły: www.zs9.wroclaw.pl Zakładka: Z życia szkoły --> Wolontariat. Zgody można otrzymać w gabinecie Logopedy. Tam również można przynosić rzeczy, które są zbierane w akcjach pomocowych.

W dniu 7 października 2021 roku na obiekcie sportowym Ślęzy Wrocław przy ul. Kłokoczyckiej, odbyły się rozgrywki piłki nożnej, w ramach Mistrzostw Wrocławia.
Nasi reprezentanci w pięknym stylu wygrali 2 mecze, jednego nie udało się obronić. Chłopcy pokazali grę na wysokim poziomie, widowiskowe strzały na bramkę i wspaniałą współpracę.

Celem akcji była nauka wyboru zdrowych produktów oraz umiejętność komponowania posiłków, zgodnie z zasadami  prawidłowego odżywiania.

Dnia 2.10.2021 r w sobotę odbył się w Lubiążu konkurs matematyczny- XIX MATEMATYCZNY MAARSZ NA ORIENTACJĘ.

Uczniowie naszej szkoły zajęli I i III miejsce w kategorii młodzieży.

I miejsce zajął patrol uczniów:

Krzysztof Duda-Legięć z klasy 5b
Jakub Forma z klasy 6m
Adam Raczkowski- Orleski z klasy 6m

III miejsce zajął patrol uczniów:

Bartłomiej Fuchs z klasy 5m
Weronika Piwowarczyk z klasy 5m
Marcel Rudziński z klasy 5m

ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY SUKCESU!

Proszę pamiętać aby opłata za obiady była zawsze wielokrotnością jednej stawki obiadowej. W opisie przelewu konieczne jest podanie imienia, nazwiska i klasy ucznia oraz nazwy miesiąca, za który dokonywana jest wpłata. Wpłaty za rodzeństwa prosimy dokonywać oddzielnie. Począwszy od października na wpłaty czekamy zawsze od 1-go do 10–go każdego miesiąca za miesiąc bieżący. Nieobecności dzieci na obiadach należy zgłaszać od godziny 7.00 do godz. 8.30 danego dnia pod numerem telefonu 71 7986906 wew. 114 lub e-mailem anna.kobylarz@wroclawskaedukacja.pl (w tym dniu lub wcześniej).
Konto obiadowe:

Opłaty za obiady w październiku

Dieta podstawowa 20 dni x 6,50 = 130,00

Dieta wegetariańska 20 dni x 7,50 = 150,00

Przypominam, że w tym miesiącu 14, 15 października jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych i w tym dniu obiady nie są wydawane.

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny 71 7986906 wew. 114 lub mailowy anna.kobylarz@wroclawskaedukacja.pl

Anna Kobylarz
1. Dzień Kropki w świetlicy szkolnej.

2. W tym roku szkolnym klasy 1m i 2m wezmą udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym ,,Gramy Zmysłami.

Zachęcam do udziału w akcji KASZTANKI DLA HOSPICJUM, która polega na zebraniu jak największej ilości kasztanów. To idealny pomysł dla rodziców na zabawę ze swoimi pociechami! Może to być też sposób na integrację w szkołach. Kasztany można przynosić od 20.09.2021 do 28.10.2021 do gabinetu Logopedy. Następnie kasztany pojadą prosto do Hospicjum. Zapraszam do wspólnej zabawy i jednocześnie pomocy dla podopiecznych Hospicjum.