images/obrazy/j1.jpg
SZKOŁA PODSTAWOWA

Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie Mistrz Matematyki! Jest on organizowany na nowym portalu edukacyjnym Mathematics.live, czyli matematycznej odsłonie Dyktanda.pl.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i średnich oraz do studentów i osób dorosłych. Na uczestników czekają zagadnienia na różnych poziomach zaawansowania. Udział w konkursie jest w 100% bezpłatny! Do zmagań o tytuł Mistrza Matematyki można dołączyć TUTAJ.

Konkurs potrwa w dniach 21.01-27.03.2022 r.

Na najlepszych uczestników czekają cenne nagrody rzeczowe! Organizatorzy podają także, ile punktów należy zgromadzić, aby zapewnić sobie otrzymanie jednej z nagród gwarantowanych.

Serdecznie zapraszamy do rywalizacji i życzymy zdobycia wymarzonych nagród!

Informator o rekrutacji do przedszkoli i szkół podstawowych, znajduje się w biuletynie- poniżej link.
BIULETYN

Klasy 1m i 2m w świetlicy wykonały zadania w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Gramy Zmysłami" dotyczące zmysłu wzroku i dotyku.

Miło nam poinformować, że nasza szkoła została nagrodzona przez Urząd Miasta Wrocław  za  relację z Wrocławskiego Dnia Czytania. Otrzymaliśmy pakiet książek do biblioteki za udział w tym wydarzeniu, które miało miejsce 10 grudnia 2021 roku. Jeszcze raz pięknie dziękujemy: NAUCZYCIELOM za prowadzenie zajęć czytelniczych w tym dniu, a UCZNIOM za aktywne uczestniczenie w zajęciach bibliotecznych z okazji drugiej rocznicy wręczenia pani Oldze Tokarczuk Nagrody Nobla.
WROCŁAWSKI DZIEŃ CZYTELNIKA
Informujemy o braku wolnych miejsc na  półkolonie zimowe - zapisy zakończone.
W naszej czytelni została zaprezentowana wystawa folderów reklamowych książek dla dzieci, bajek, komiksów. Wśród prac, które można było obejrzeć, znalazły się między innymi popularne serie „8+2”, „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai”, „Klinika pod Boliłapką”, „Agata na tropie” i wiele, wiele innych. Podczas zajęć bibliotecznych dzieci słuchały fragmentów polecanej im literatury dziecięcej a także haseł zachęcających do czytania rekomendowanych przez naszych uczniów książek.

I miejsce ex aequo

Karolina Fuchs uczennica  klasy I m

Oliwia Młotek uczennica  klasy II b

II miejsce ex aequo

Zofia Zielonka uczennica klasy III b

Magdalena Zimoch uczennica klasy III m

III miejsce Aniela Gołos uczennica klasy III m

Szymon Fajdasz uczeń klasy I m

Joanna Pałka uczennica klasy III m

Klara Madej uczennica klasy III m

Alicja Rozensztrauch uczennica klasy III m

Jury konkursu: Anna Domagała-Palka
Edyta Dmochowska-Wesołowska
Katarzyna Polowczyk

Uczennica klasy 8d Karolina Hoffman zakwalifikowała się do zawodów II stopnia Olimpiady Matematycznej Juniorów.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!