images/obrazy/j1.jpg
sponsorzy
polkolonie letnie

BRAK MIEJSC NA PIERWSZY TURNUS PÓŁKOLONII

Jak zapisać dziecko na półkolonie, skąd wziąć karty i gdzie złożyć, terminy?

1. Kartę zgłoszenia dziecka na półkolonie należy pobrać i wydrukować ze strony szkoły lub odebrać osobiście ze szkoły ( w holu przed portiernią lub w świetlicy szkolnej ).
  1. Wypełnić kartę zgłoszenia, dołączyć dowód wpłaty, zapoznać się z regulaminem półkolonii.
  1. Dostarczyć kartę do świetlicy szkolnej wraz z dowodem wpłaty (lub okazać ją przy zapisie np. na telefonie). Nieprawidłowo wypełnione karty zostaną zwrócone rodzicowi z prośbą o uzupełnienie braków, a zapisanie dziecka na półkolonie wstrzymane do momentu uzupełnienia karty.
  1. Termin składania kart dla uczniów ZS nr 9: 03.06.2024r. –18.06.2024r.

dla uczniów z innych szkół: 12.06.2024–18.06.2024r.

Pamiętaj: O przyjęciu na półkolonie decyduje kolejność zgłoszeń!

KARTA PÓŁKOLONII

plakat plkolonie

ZAPRASZAMY UCZNIÓW DO WSPÓLNEJ ZABAWY

znakowanie rowerow

ahoj przygodo

egzamin 2 3
koncert
Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej to święto ustanowione w 2004 roku. 2 maja Polki i Polacy malują Polskę i świat na biało i czerwono - jest to także Dzień Polonii i Polaków za Granicą. Prosty gest wyeksponowania flagi podkreśla naszą narodową wspólnotę i pozwala każdemu być ambasadorem polskości. Biuro Niepodległa od 2018 roku koordynuje akcję #mojaflaga, zachęcając rodaków do świętowania Dnia Flagi i dzielenia się fotografiami swoich flag w social mediach z hasztagiem #mojaflaga.
Więcej informacji można znaleźć na https://liblink.pl/OkAsyVvkqL
Biuro Niepodległa
Zapraszamy do wykorzystania spotu zachęcającego do wspólnego świętowania Dnia Flagi i wywieszenie Biało-Czerwonej 2 maja w ramach akcji #mojaflaga.

Choć każdy z nas robi coś innego i ma inne talenty, nasze barwy narodowe jednoczą nas w biało-czerwonej wspólnocie. Czy wspinamy się na najwyższe szczyty, czy opływamy samotnie świat łodzią, czy po prostu pamiętamy o zawieszeniu flagi przed wejściem do klatki w bloku. Co roku w akcję #mojaflaga włączają się sportowcy, artyści i lokalni działacze. Spotem z udziałem wyjątkowych postaci Biuro Niepodległa już po raz kolejny zaprasza do akcji #mojaflaga, czyli wywieszenia 2 maja Biało-Czerwonej z okazji Dnia Flagi Rzeczpospolitej.

W tym roku kampanię wspierają Adam Bielecki - himalaista, zdobywca pięciu ośmiotysięczników, w tym dwóch w pierwszym wejściu zimowym; Joanna Pajkowska - żeglarka, jedyna Polka, która samotnie opłynęła świat bez zawijania do portów oraz Sławosz Uznański - astronauta Europejskiej Agencji Kosmicznej, który niebawem poleci w kosmos.

Zachęcamy uczniów do wzięcia udziału w konkursie "Wędrówki szlakiem wartości", który od wielu lat cieszy się wielkim zainteresowaniem.

Patronat nad konkursami sprawuje PREZYDENT WROCŁAWIA, MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO, DOLNOŚLĄSKI KURATOR OŚWIATY, WOJEWODA WROCŁAWSKI, ARCYBISKUP METROPOLITA WROCŁAWSKI,REGIONALNA DYREKCJA LASÓW PAŃSTWOWYCH WE WROCŁAWIU.
Organizatorem konkursu recytatorskiego i literackiego WĘDRÓWKI SZLAKIEM WARTOŚCI jest FUNDACJA "PAX ET BONUM"  i NASZA SZKOŁA.

Konkurs recytatorski 2024
Termin: 17.04.2024
Miejsce: SP 45 im. J. Kusocińskiego we Wrocławiu, sala 29 (aula)
Godzina od 10.00 do 12.30
Konkurs kl. VII-VIII Poezja, poezja śpiewana i proza.
Rozdanie dyplomów-zakończenie konkursu dla klas VII-VIII.