Dzień dobry Wszystkim! Zespół Szkół nr 9 pozdrawia. Jak miło codziennie widzieć Was w sali lekcyjnej lub na korytarzu szkolnym. Rewelacyjnie patrzeć na Wasze uśmiechnięte buzie. Dziękujemy za to, że jesteście, że ożywiacie mury szkolne. Pamiętajcie, ŻYCZLIWOŚĆ OTWIERA WIELE DRZWI. Okazywanie na co dzień szacunku, serdeczności. Witanie uśmiechem. Mówienie miłych słów, czy też niesienie bezinteresownej pomocy, to drogą którą powinniśmy podążać. BĄDŹMY ŻYCZLIWI nie tylko 21 listopada, gdy świętujemy, ale każdego dnia. Przygotujcie ŻYCZLIWKA dla wybranej osoby i wrzućcie do żółtej skrzynki, z którą w Waszych klasach pojawiają się przedstawiciele SU. Może ostatnio byliście niemili dla kogoś? Miłe słowo, przeprosiny, zwykłe ale magiczne słowa: PRZEPRASZAM, DZIĘKUJĘ..., spowodują, że ktoś się uśmiechnie. To tak niewiele, a jednak można poczuć się wyjątkowym. Pomyślcie o tym. SAMYCH ŻYCZLIWYCH DNI.