images/obrazy/j1.jpg
SZKOŁA MUZYCZNA
 
Przesłuchania półroczne - KLAS IV – VIII OSM I st. i IV – VI c.6 SM I st.  oraz 2, 3 c.4 SM I st. 
SEKCJA FORTEPIANU
19 stycznia 2023
 
godz. 13.45
Włodarczyk Zuzanna kl.4
Wuchowicz Michał 
Smolnicki Jeremi kl.5
Sowa Zuzanna
 
godz. 14.30
Morozov Julian
Kiełb Michał kl.6
Szkółka Maja kl.8
 
godz.15.15 Fortepian Rytmika
Magdalena Jastrzębska kl.7
Aleksandra Naumowicz
 
godz. 15.30
Haidovych Ester kl. 4c.6
Kołodziejczyk Wiktoria
Kowalska Matylda kl.5
 
godz.16.00
Duda-Legięć Krzysztof kl.6
Szymańska Róża
Knychas Gabriel kl.2 c.4
 
godz.16.30
Mazur Maria kl.3 c.4
Solano-Ożóg  Leon
Ofodile Katarzyna
 
 
  
Przesłuchania półroczne - KLAS IV – VII OSM I st. i IV – VI c.6 SM I st.  oraz 3 c.4 SM I st.
SEKCJA FORTEPIANU
20 stycznia 2023
 
godz. 13.00
Iwanowski Henryk kl.4
Orłowski Tobiasz
Prusaczyk Lena
Wołczek Anastazja
 
godz.13.45
Kaczmarek Emilia kl.5
Palczyńska Helena
Wiśniewska Małgorzata
Monakhova Anastasiia kl.6
 
godz.14.30
Gutowska Natasza kl.7
Wysocka Emilia
Natalia Lisicka kl.7 Fortepian Rytmika
 
godz.15.15
Brzozowska Lena kl.4 c.6
Cyprys Franciszek
Szlachetko Dorota
 
godz.15.45
Sobczyk Roksana kl.5
Mączka Jan
Nebelska Kornelia kl.6
Karel Barbara kl.3 c.4
 
 
Przesłuchania półroczne z gitary
09.01.2022
Sala 40
 
godz.15.30
Aleksander Rozmus
Hanna Piasny
 
godz.15.45
Hanna Nowalińska
Oskar Duda
 
godz.16.00
Maja Baczyńska
Nina Janowska
Emilia Kraus
Zespół
 
 
 
 
PRZESŁUCHANIE PÓŁROCZNE- SKRZYPCE
9.01.2023 AULA
  
GODZ. 16:30
1. Hotała Antonina kl. 5 OSM
2. Makarowska Helena
3. Nowaczyk Nika
4. Żurek Marta
5. Pietrzyk Tamara kl. 3 c/4
 
GODZ. 17:20
6.Miazga Michalina kl. 6 OSM
7. Kwapińska Anna kl. 4 c/4
 
 
 
PRZESŁUCHANIE PÓŁROCZNE- SKRZYPCE, ALTÓWKA
10.01.2023 AULA
  
GODZ. 14:00
1. Pałka Joanna kl. 4 OSM
2. Zimoch Magdalena 
3. Nowak Agata kl. 4 c/6
4. Różańska-Putek Zofia
5. Hądzlik Magdalena kl. 5 OSM
6. Kosendiak Alicja
  
GODZ.15:10
7. Sawicki Jakub kl. 5 c/6
8. Staniów Zofia
9. Waloszczyk- Qriouch Miriam kl.4 c/6
10. Płonka Pola kl. 5 OSM
11. Dziuba Ewa kl. 6 OSM
  
GODZ. 16:00
12. Jodkowska Klaudia kl. 6 c/6
13. Krupa Bartłomiej kl. 4 c/4
14. Olszewska Julia
15. Knychas Maria kl. 5 c/6
16. Zając Zuzanna kl. 8OSM
  
GODZ. 17:00
17. Rozensztrauch Alicja kl. 4 OSM
18. Madej Klara kl. 4 c/6
19. Piwowarczyk Weronika kl. 6 OSM
20. Merwiński Krzysztof kl. 6 c/6
21. Stawiska Laura kl. 7 OSM
 
  
PRZESŁUCHANIE PÓŁROCZNE- KONTRABAS
12.01.2023 SALA 
 
GODZ. 14:00
1. Van Beuningen Philippa kl. 3 OSM
2. Staniów Julian kl. 3 c/6
3. Walkowiak Laura kl. 3 c/4
4. Lichota Stanisław kl. 4 c/4
 
 
PRZESŁUCHANIE PÓŁROCZNE – WIOLONCZELA
13.01.2023 SALA 
  
GODZ. 14:00
1. Twardy Kira kl. 4OSM
2. Gałęska Pola kl. 5 OSM
3. Kujawska Iga
4. Krajewska Aleksandra kl. 5 c/6
5. Ziomek - Zielonka Janina kl. 6 OSM
6. Różański- Putek Antoni kl. 6 c/6
  
GODZ.15:10
7. Misiak Amelia kl. 5 OSM
8. Ruszczak Antoni kl. 5 c/6
9. Thiel Joachim
10. Dymek Alicja kl. 8 OSM
11. Pelc Piotr
 
 
 
 
 
SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH, PERKUSJI I AKORDEONU
09.01.2023r. Sala Teatralna
Skład komisji: Wicedyrektor Sylwia Martyniuk, Mariusz Bałdyga, Karol Gola, Anna Sunita-Drużdż
 
13:00-14:00
Pola Janowska
Nikodem Olejnik
Wojciech Słonina
Zofia Nowikiewicz
Maria Kobylańska
Maja Łuków
 
14:00-15:00
Małgorzata Janicka
Ignacy Mizdra
Bartłomiej Fuchs
Michalina Mołczan
Kornelia Misa
Bartosz Karpeta
 
15:00-16:00
Barbara Kubrak
Zofia Reinhard
Marta Lochyńska
Julian Morozov
Franciszek Wróbel
Andrzej Hajdaniuk
 
16:00-16:30
Hanna Kubat
Marcel Walkowiak
Katarzyna Wolańska
 
 
 
SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH, PERKUSJI I AKORDEONU
Przesłuchania półroczne 11.01.2023r. Sala teatralna
Skład komisji: Małgorzata Klisowska-Pachołek, Justyna Maliczowska, Marcin Król
 
13:45-14:45
Jan Baran
Amelia Jagiełło
Maksymilian Ziędalski
Dominik Ćwiek
Mateusz Kozioł
Rafał Wachowski
 
14:45-15:45
Jeremi Regulski
Alicja Reinhard
Franciszek Ruszczak
Marta Wieloch
Ludwik Włodek
Franciszek Jarnicki
 
 
 
SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH, PERKUSJI I AKORDEONU
Przesłuchania półroczne 12.01.2023r.
Skład komisji: Małgorzata Klisowska-Pachołek, Radosław Jędraś, Jacek Muzioł, Paweł Maliczowski
 
12:45-13:45 sala nr 3
Zuzanna Brzezińska
Tymon Gola
Gabriel Rudziński
Igor Małańczuk
Szymon Regulski
 
13:45-14:45
Antoni Sobecki
Marcel Rudziński
Julian Smoliński
Tymoteusz Wolf
Anna Koman
 
14:45-15:45
Jan Cogiel
Maksymilian Kraus
Stefan Włodek
Jan Szychowski
Franciszek Winiarski
 
16:00 -17:15 sala teatralna
Gabriel Statkiewicz
Jacek Górski
Hubert Fuchs
Szymański Szymon
Mikołaj Maziakowski
Jan Reinhard
Zofia Reinhard
Uladyslau Piakhota
Adam Rabie
 
 
 
SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH, PERKUSJI I AKORDEONU
Przesłuchania półroczne 16.01.2023r. Sala Teatralna
Skład komisji: Małgorzata Klisowska-Pachołek, Magdalena Pilch, Piotr Głosz, Olga Strelć
 
13:00-14:00
Karolina Fuchs
Barbara Zimoch
Felicja Gibska
Weronika Grobelna
Aniela Gołos
Klara Wróbel
 
14:00-15:00
Dominika Cempa
Radziwonowska Ida
Jakub Forma
Hanna Sudnik-Hryniewicz
Hanna Forysiak
 
15:00-16:00
Wiktoria Wilk
Halszka Wróblewska
Liliana Szczotok
Judyta Lasecka
Anastazja Nowak
Zuzanna Nowalińska
 
16:00-16:45
Felipe de Ona
Aleksandra Załęcka
Pola Maciąg
Hanna Płonka
Witold Drwięga
Radosław Szyjka
 
 
 
PRZESŁUCHANIE PÓŁROCZNE GITARA
19.12.2022
 
 
godz. 9.30
Adam Radziwonowski 2OSM
Ann Kulczycka 2 SM c6
Aleksander Rozmus  2SM c6
Nazar Lenets 2SMc6
Paciorek Dawid 2SMc6
Wiszniowska Maria 2SMc6
Fajdasz Szymon 2OSM
 
godz. 10.15
Persona Iwo 3OSM
Szydło Helena 3OSM
Franciszek Sekuradzki 3OSM
Franciszek Kalita 3SM c4
Oliwia Brzozowska 3SM c4
Hanna Piasny 3SM c6
 
godz. 11.00
Kłopocki Jan 4SMc4
Pokrywka Aleksander 4OSM
Juruś Iwo 4OSM
Zespół Kameralny
Przydróżna Agnieszka 4SM c6
Hanna Nowalińska 4SMc4
Oskar Duda 4OSM
Hanna Nowalińska 4SMc4
 
godz. 11.50
Baczyńska Maja 5OSM
Nina Janowska 6OSM
Emilia Kraus 6OSM
Zespół kameralny
Szczotok Malwina  6SM c6
Truszkowska Katarzyna 6SM c6
Zalewska Helena 6SMc6
Amelia Kebel 8OSM
 
 
 
 
 
PRZESŁUCHANIE PÓŁROCZNE SKRZYPCE
19.12.2022 SALA 37
 
GODZ. 14:30
1. Gołos Jaśmina kl. 2 OSM
2. Szlązak Maria
3. Jackowska Justyna kl. 3 OSM
4. Maryniaczyk Małgorzata
 
GODZ. 15:15
5. Mazurkiewicz Helena kl. 2 SM c/6
6. Świętczak Joanna
7. Cyrnek Anna kl. 2 SM c/4
8. Michnej Wiktoria 
 
GODZ. 16:00
9. Borysow Lilia kl. 3 SM c/6
10. Kalita Wanda
11. Walczak Emilia
12. Szeloch Emilia kl. 2 OSM
13. Van Beuningen Constantia
 
Komisja w składzie: L. Koman-Blicharska, J. Kłopocka, A. Pozdiejewa, M. Płociennik
 
 
 
 
PRZESŁUCHANIE PÓŁROCZNE
WIOLONCZELA, SKRZYPCE
20.12.2022 AULA 
 
GODZ.15:00
1. Jabłoński Adam kl. 2 OSM
2. Milczyński Benedykt 
3. Polak Marcel kl. 2 SM c/4
 
Komisja w składzie: L. Koman- Blicharska, M. Kłopocki R. Lewandowski, M. Gąsieniec, 
 
 
GODZ. 15:40
4. Noga Antoni kl. 2 OSM
5. Grozik Maria kl. 3 OSM
6. Muszyńska Teresa kl. 2 SM c/4
7. Gwóźdź Martyna
8. Szel- Bernach Antonina kl. 3 SM c/6
 
Komisja w składzie: L. Koman-Blicharska, A. Musiał, R. Bruliński