UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO


OGÓLNOKSZTAŁCACA SZKOŁA MUZYCZNA:

23 czerwca 2022


godz. 18.00 - klasa 8 OSM 

 
24 CZERWCA 2022


godz. 8.00 -klasa 3 OSM

godz. 9.00 - klasa 6 i 7 OSM

godz. 10.00 - klasa 4 i 5 OSM 

godz. 11.00 - klasa 1 i 2 OSM 


POPOŁUDNIOWA SZKOŁA MUZYCZNA:



godz. 14.00 Sala gimnastyczna - Szkoła Muzyczna popołudniowa klasy 1-5 cyklu 6- letniego

                                                        i klasy 1-3 cyklu 4-letniego.

GODZ.14.30-15.00 Sekretariat  - Absolwenci popołudniowej Szkoły Muzycznej podpisują księgę absolwentów


godz. 15.30 Aula                         - Absolwenci Szkoły Muzycznej klasa 6c6-letniego i klasa 4c4




W dniu 22 czerwca 2022r. (środa) zajęcia z Panią Dianą Pradellą są odwołane. 

W dniu 23 czerwca 2022r. (czwartek) zajęcia w Szkołach Muzycznych są odwołane od godziny 15.00




 


    




 


 

Mikołaj Maziakowski (kl.V OSM ) z klasy puzonu Pana Pawła Maliczowskiego , zdobył II  miejsce na I Międzynarodowym Konkursie Muzycznym w Lugano w Szwajcarii.



Milena Mazanik -  uczennica  2m w klasie fortepianu p. Macieja Kwinty zdobyła wyróżnienie na II Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym
w Sosnowcu oraz 2 miejsce na VII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w  Trzcianie 2022.
  


Justyna Jackowska (kl.2 SM ) z klasy skrzypiec Pani Jowity Kłopockiej otrzymała 3 miejsce na I Międzynarodowym Konkursie Muzycznym w Lugano w Szwajcarii oraz wyróżnienie na I Międzynarodowym Konkursie Muzycznym "Małopolska 2021". 
 

Milena Mazanik -  uczennica  klasy 2m w klasie fortepianu p. Macieja Kwinty zdobyła 3 miejsce na VIII
Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Witolda Lutosławskiego w Zambrowie 2021r.
 


W dniu 30 września 2021r. decyzją Prezydenta Wrocławia przyznano stypendia w zakresie twórczości i edukacji artystycznej na rok szkolny 2021/22. Wśród stypendystów są uczniowie naszych szkół muzycznych:          

  
Alicja Rozensztrauch i Maria Knychas



Justyna Jackowska


Mikołaj Maziakowski

Serdecznie gratulujemy uczniom i ich nauczycielom!!!


   


Alicja Rozenstrauch (2OSM)
z klasy skrzypiec P. Magdaleny Płociennik otrzymała na
- III Międzynarodowym Konkursie Muzycznym w ramach Festiwalu Talents of the World w Odessie 31 maja-4 czerwca 2021 r. - I miejsce,
- Ogólnopolskim Konkursie dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów w ramach piątej edycji Festiwalu PRESTO w Poznaniu czerwiec 2021 r. - tytuł LAUREATA


Jeremi Smolnicki (3 OSM),
uczeń klasy fortepianu Pani Teresy Karpety otrzymał nagrodę Złotej Klawiatury i został laureatem w X Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym "Z tańcem przez świat". 

Uczennica klasy saksofonu Pana Karola Goli - Marta Lochyńska (kl.4c6) otrzymała wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Saksofonowym uczniów szkół muzycznych w Łodzi. 

Uczennica klasy skrzypiec Pana Andrzeja Musiała - Maria Knychas (kl.3 c 6) otrzymała wyróżnienie na II Ogólnopolskim Konkursie Skrzypiec i Altówki Antoniego Cofalika w Sułkowicach, wyróżnienie na VII Konkursie Młodych Talentów w Czerwionce-Leszczynach oraz wyróżnienie na I Ogólnopolskim Konkursie "Co młodym w duszy gra".


Milena Mazanik ( kl. 1 OSM)
, uczennica klasy fortepianu Pana Macieja Kwinty otrzymała wyróżnienie na Turnieju Młodych Pianistów w Lesznie a także w I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym "Muzyczne Obrazy" w Radomiu oraz III miejsce na Międzynarodowym Wirtualnym Konkursie Pianistycznym i Kameralnym w Kutnie. Milena otrzymała również wyróżnienie na XIV Ogólnopolskim "Łowieckim" Konkursie Miniatur Fortepianowych we Wrocławiu. 
                          



Mikołaj Maziakowski (kl. 4c6), uczeń klasy puzonu Pana Pawła Maliczowskiego został laureatem I-go miejsca w swojej kategorii na IV Międzynarodowym Konkursie "Daina Miestui" na Litwie.



Anna Lubicz Miszewska (kl3c4) oraz Pola Płonka (3OSM) z klasy altówki Pani Małgorzaty Szczepanowskiej otrzymały wyróżnienia na IV Ogólnopolskim Konkursie Altówek i Kontrabasów w Gdańsku. W tym samym konkursie uczennica klasy altówki Ewa Dziuba (4OSM) otrzymała III miejsce. Pola Płonka uzyskała również III miejsce na I Konkursie Młodego Altowiolisty.  

    



Uczennica Pola Gałęska (kl1c4) z klasy wiolonczeli Pana Macieja Kłopockiego uzyskała wyróżnienie na XXVI Ogólnopolskich Konfrontacjach Wiolonczelowych w Bydgoszczy. Uczennica Aleksandra Krajewska (kl.3c6) z klasy wiolonczeli Pana Macieja Kłopockiego otrzymała III miejsce na tym samym konkursie! 

  



Justyna Anna Jackowska, uczennica klasy skrzypiec Pani Jowity Kłopockiej zdobyła I nagrodę na IV Ogólnopolskim Konkursie "Talenty Skrzypcowe 2021" oraz III nagrodę w Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym "Janko Muzykant" w Sochaczewie. W VII Konkursie Młodych Talentów w Czerwionce- Leszczyny Justyna Jackowska uzyskała II miejsce. 




Bartłomiej Fuchs
(4 klasa OSM) z  klasy saksofonu p. Karola Goli został laureatem I miejsca w IV kategorii w 12 wiosennej edycji konkursu World Open Online Music Competition  akompaniament Pani Anna Sokołowska-Stasik.



W dniu 24 września 2020r. decyzją Prezydenta Wrocławia przyznano stypendia w zakresie twórczości i edukacji artystycznej na rok szkolny 2020/21. Wśród stypendystów są uczniowie naszych szkół muzycznych : 

Alicja Rozensztrauch z kl. II OSM I st. ( skrzypce , klasa p. Magdaleny Płociennik ) 

Laura Stawiska z kl. V OSM I st. ( skrzypce, kl. p. Magdaleny Płociennik )

Mikołaj Maziakowski z kl. IV SM I st. ( puzon, kl. p. Pawła Maliczowskiego )

  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


W dniu 20.06.2022 o godzinie 18.00 w Auli szkoły odbędzie się zabranie dla rodziców przyszłej


klasy 1 m w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej. 

WYNIKI REKRUTACJI Z PRZYDZIAŁEM NA INSTRUMENTY

 ZEBRANIE dla rodziców klasy 1 m odbędzie się 20.06.2022 o godzinie 18.00 w Auli szkoły. 

LISTA PRZYJĘTYCH DO KLASY 1 OGÓLNOKSZTAŁCĄCEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ

Adam Klara                          flet

Ambroziak Remigiusz           akordeon

Borowicz Nela                     fortepian

Ciupidro Lidia                      skrzypce

Gola Amelia                         fortepian

Grześkowiak Helena             klarnet

Iwanowska Julia                 skrzypce

Kokowicz Aleksandra           fortepian

Kosendiak Maja                  fortepian

Kosiński Terencjusz            fortepian

Kotyrło Zuzanna                 skrzypce

Męcińska Julia                    skrzypce

Mońka Matylda                  skrzypce

Olenderek Ignacy               trąbka

Orłowska Janina                 flet

Pluta Urszula                     altówka

Sęk Hubert                        skrzypce 

Stojek Anastazja                skrzypce

Szednicka-Moreira Mayra    fortepian

Szydło Gustaw                   gitara

Szydło Kornelia                  skrzypce

Szymczak Agata                wiolonczela

Thiem Łucja                      skrzypce

Zalewski Marek                  trąbka

Żabińska Małgorzata           fortepian

Żyłajtis-Wroński Leopold     klarnet




LISTA OSÓB PRZYJĘTYCH DO KLASY 1 POPOŁUDNIOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ W CYKLU 6-LETNIM

Durkiewicz Dominika        flet

Helińska Maja                 skrzypce

Janicka Zuzanna             skrzypce

Jarnicka Martyna             fortepian

Karpeta Wojciech            gitara

Knychas Jacek                skrzypce

Korzeniowska Natalia      skrzypce

Kowalska Amanda          fortepian

Kurasz Stanisław             fortepian

Leszczyński Tymoteusz    wiolonczela

Mikołajczyk Stefan          fortepian

Przybyło Jadwiga            gitara

Regulski Jonasz               saksofon

Różycka Zlata                  trąbka

Symonowicz Anna           fortepian

Szajda Ignacy                 skrzypce

Śniadek Konstancja         fortepian

Urbaniak Oliwia              fortepian

Wolf Franciszek              waltornia

Zapotoczny Filip             kontrabas

REZERWA:

Chmara Emilia               skrzypce

Głębowska Karolina       skrzypce

Kosandyak Mariya          flet

Paciorek Alicja               fortepian

Symonowicz Zofia         

Szczerbaniewicz Franciszek        perkusja






LISTA OSÓB PRZYJĘTYCH DO KLASY 1 POPOŁUDNIOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ W CYKLU 4-LETNIM

 

Durkiewicz Agnieszka    wiolonczela

Galewska Marta             fortepian

Głębowski Dawid           trąbka

Kołodziej Tymon            perkusja

Krawczyk Eryk               saksofon

Kruszelnicki Wiktor         wiolonczela

Lipka Aniela                   skrzypce

Lipka Antoni                    gitara

Malinowska Weronika       flet

Męcińska Wiktoria            skrzypce

Muszyńska Małgorzata     klarnet

Olbert Mariza                  flet

Opalski Mikołaj               fortepian

Pyra Nikodem                 fortepian

Rynkowska Wiktoria        fortepian

Skop Zuzanna                 fortepian

Śniadek Antonina             flet

Więckowski Szymon         waltornia

Więckowska Małgorzata    skrzypce

 

REZERWA:

Bilous Jaroslava               perkusja

Lenets Nazar                   gitara

Leskovska Anna               skrzypce

Leskovska Natalia           wiolonczela

Novikov Rusłan               perkusja

Podkategorie