W dniu 29 listopada 2021r. zajęcia z Panią Adrianną Likwiarz-Górską ( przedmioty teoretyczne ) są odwołane.

W dniu 29 listopada 2021r. zajęcia z Panią AnnĄ sokołowską-Stasik (fortepian, akompaniament) nie odbędą się.

Zajęcia z Panem Pawłem Maliczowskim, Panią Justyną Maliczowską i Panem Markiem Zielińskim odbędą się online w dniach 29.11-3.12.2021r.

Szanowni Rodzice !!!

Decyzją Dyrektora Zespołu Szkół nr 9 we Wrocławiu, na teren szkoły mają wstęp tylko i wyłącznie uczniowie oraz pracownicy. Rodzice, w razie zaistnienia potrzeby spotkania z pedagogami, proszeni są o ustalenie terminu swojego przyjścia do szkoły telefonicznie lub mailowo  z nauczycielem dziecka. W takim przypadku, rodzic może wejść na teren szkoły wraz z nauczycielem, który spotka się z rodzicem przy portierni szkoły.

Dyrekcja ZS nr 9

W dniu 25 listopada 2021r. o godzinie 16.00 w Auli Szkoły odbędzie się "MÓJ PIERWSZY KONCERT"

w wykonaniu uczniów klasy 1 Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej.

25 listopada o godzinie 17.30 odbędzie się Uroczyste Pasowanie na Ucznia klasy 1 w cyklu

6-letnim.

W dniu 26 listopada 2021r. o godzinie 16.00 w Auli Szkoły odbędzie się Uroczyste Pasowanie na Ucznia klasy 1

cyklu 4-letniego.

Uczniowie na uroczystości przychodzą bez rodziców, w związku z trudną sytuacją epidemiologiczną.
Wysokość wpłat na fundusz muzyczny w roku szkolnym 2021/22 wynosi miesięcznie:
na pierwsze dziecko - 30zł
na drugie dziecko - 15 zł
na trzecie dziecko - 0 zł
Rodzice, których dzieci wypożyczają instrument w szkole wpłacają dodatkowo 25zł miesięcznie.
WPŁAT DOKONUJEMY NA KONTO:
Rachunek funduszu muzycznego : 60 1020 5226 0000 6402 0416 5825
W tytule przelewu proszę zaznaczyć : FM - fundusz muzyczny darowizna
                                                             I    - wypożyczenie instrumentu
Uwaga! KONCERT JESIENNY zaplanowany na 10. listopada 2021r. został przeniesiony na inny termin.
W ramach zajęć teatru muzycznego w dniach 21, 25 i 27 października w naszej szkole odbył się Klasowy Konkurs Recytatorski dla klas 3, 4, 5, i 6 Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej. Uczniowie zaprezentowali najpiękniejsze wiersze o jesieni napisane przez polskich poetów dla dzieci i młodzieży.
Nie zabrakło rekwizytów, które utrzymały słuchaczy w atmosferze pełnej promieni jesiennego słońca, złotych liści i kropli deszczu.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom konkursu, którzy otrzymali nagrody ,,Brązowego Słowa" ,  ,,Srebrnego Słowa" oraz ,,Złotego słowa" :)