images/obrazy/j1.jpg
SZKOŁA PODSTAWOWA
W piątek 18 listopada obchodziliśmy w szkole urodziny Myszki Miki 🥳
Tego dnia dzieci z klasy 1b gościły Miki w sali i przygotowały prace z jej wizerunkiem 🐭

 
2m już przygotowana do obchodów Narodowego Święta Niepodległości.
  


We wtorek 11 października klasa 3a wybrała się na wycieczkę po Wrocławiu, którą zorganizował i poprowadził tato ucznia naszej klasy. Odwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc i zakątków naszego miasta. Wiele z nich odkryło przed nami swoje tajemnice. Zdawać by się mogło, że jako Wrocławianie znamy swoje miasto - nic bardziej mylnego. Polecamy wyjścia i wycieczki po Wrocławiu w celu badania jego historii. Nam wycieczka sprawiła wiele radości.W piątek 07.10.2022 byliśmy z klasą 3a "Na ratunek kasztanowcom" .Poszliśmy z grabiami i grabkami pozbierać opadłe liście, w których zimują larwy owada-Szrotówka Kasztanowcowiaczka. Jest to gatunek niszczycielski dla kasztanowców. 
Chociaż jednym drzewem mogliśmy się zaopiekować! Zebraliśmy dwa wielkie worki liści! Planujemy taką akcję co jesień i coraz więcej drzew objąć opieką.

 Nie potrzebujemy okazji, żeby rozwijać się i bawić, ale w Dniu Chłopaka radośnie i konstruktywnie świętujemy 🤹⚽🎲🪄


  
W ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki klasa 2A wybrała się na Politechnikę Wrocławską podziwiać pokazy studenckich kół naukowych. W centrum festiwalowym czekały na nich liczne atrakcje, m. in. pokazy interaktywne, gry logiczne, pokazy judo, demonstracje robotów i pojazdów, w tym Łazika Marsjańskiego i wiele innych.