images/obrazy/j1.jpg
Tak bawiła się klasa 1A w Dniu Dziecka cool

Jeżeli nie czytaliście historii o dziesięciu skarpetkach (J.Bednarek, Niesamowite przygody 10 skarpetek) zróbcie to koniecznie. Może uda Wam się stworzyć własną historię o pewnej uroczej skarpetce niedoparce...

Klasa 1A wybrała się na wycieczkę do Zagrody edukacyjnej Ostoja nad Młynówką.  Kontakt ze zwierzętami gospodarskimi, wielkie pranie na tarach,  pieczone kiełbaski to wszystko czekało na dzieci w gospodarstwie.

Klasa 1A realizowała Ogólnopolski projekt Natalka i Antek w świecie wielkiej matematyki.  Zadaniem pierwszaków było opracowanie listy zakupów z wykorzystaniem zaplanowanego budżetu. Każda grupa zakupiła inne produkty, które posłużyły do przygotowania klasowego śniadania.

Złote dzieci z klasy 3b wybrały się na wycieczkę do Złotego Stoku. Było zwiedzanie Średniowiecznej Osady Górniczej, przejście przez Labirynt Grozy 😱oraz poznanie dwóch kopalni, a także zejście w głąb do podziemnego wodospadu. Na zakończenie trasy odbył się szalony przejazd wagonikami 🚂. Dzieci bezpiecznie wróciły do domu z głowami pełnymi niezapomnianych wrażeń i plecakami pełnymi pamiątek 😉🤗. Patrycja Bień Gorczyńska.

Ach, co to był za dzień! Uczniowie klasy 3 b uczcili swoje święto z przytupem. Był piknik🍉, lody🍦, gry i zabawy sportowe 🤸 oraz bardzo dużo słońca ☀️i radości!   Bawiła się cała wesoła ferajna z wszystkich klas młodszych. Wspomnienia zostaną z nami na długo. Patrycja Bień Gorczyńska.