images/obrazy/j1.jpg

JEŻELI :)

• Chcesz pomagać potrzebującym, bo daje Ci to radość i satysfakcję
  • Chcesz być w grupie rówieśników, którzy myślą tak jak TY
  • Czujesz się potrzebny
  • Wzrusza Cię historia innych, bardziej potrzebujących osób
  • W ten sposób realizujesz siebie
  • Chcesz rozwijać swoje umiejętności
  • Chcesz poznawać nowych ludzi
  • Nie lubisz rutyny i nudy
  • Lubisz czuć się pomocny
  • Jesteś empatyczny!

REGULAMIN WOLONTARIATU

Zachęcamy do wzięcia udziału w Akcji Wolontariatu na rzecz Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt Ekostraż Wrocław. Pomóżmy naszym małym braciom – zwierzakom przetrwać zimę. Najpotrzebniejsze rzeczy można przynosić do p. Agnieszki Radeckiej do s. 22 oraz do p. Olgi Stencel do gabinetu logopedy, do 13.10 (środa).

Zapraszamy Cię do -  SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU !!!

Jeśli chcesz dołączyć do nas, zgłoś się do koordynatora zespołu, poznaj z bliska plany i pomagaj razem z innymi uczniami naszej szkoły! Liczy się … czas i chęć!

Wielkie brawa i fanfary dla szkolnych WOLONTARIUSZY i KLASY 2m!

Dzięki ich wspólnej akcji nasza empatyczna szkoła adoptowała 7 – letnią TAMERĘ Z KONGA. Co to oznacza ?

Dla niej, że będzie mogła kontynuować coś co uwielbia, a sytuacja materialna dużej rodziny i trudne okoliczności w kraju w, którym się urodziła na to nie pozwala. Co to takiego?

Szkoła i możliwość nauki:)

Poznajcie naszą Tamerę:)

Zbieramy nakrętki! Dla ułatwienia naszej akcji pudełko na nakrętki znajduje się w holu szkoły.

Bardzo dziękujemy naszym Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom za zaangażowanie w III edycję Akcji „Razem na Święta”.

PODZIĘKOWANIE ZA POMOC RODZINIE

Najserdeczniejsze Podziękowania dla Wszystkich szkolaków, którzy dla ANIOŁKOWEGO GRANIA zdecydowali się pomóc prezentem. Wsparliście wrocławską rodzinę zastępczą!!!

AKCJA CARITAS

NASI WOLONTARIUSZE I DARCZYŃCY ZEBRALI W ŚWIĄTECZNEJ AKCJI CARITAS WSPANIAŁE PREZENTY!

NAJ NAJ NAJBARDZIEJ DZIĘKUJEMY ZA KSIĄŻKI !

GÓRA GROSZA

UWAGA! LICZYMY … NA CIEBIE WOLONTARIUSZU! :)

TRWA ZBIÓRKA GÓRY GROSZA!

NASZA NAJBLIŻSZA AKCJA: SORTOWANIE I PRZELICZANIE GROSZÓWEK

CZAS: START!!!

Zachęcam do udziału w akcji KASZTANKI DLA HOSPICJUM, która polega na zebraniu jak największej ilości kasztanów. To idealny pomysł dla rodziców na zabawę ze swoimi pociechami! Może to być też sposób na integrację w szkołach. Kasztany można przynosić od 20.09.2021 do 28.10.2021 do gabinetu Logopedy. Następnie kasztany pojadą prosto do Hospicjum. Zapraszam do wspólnej zabawy i jednocześnie pomocy dla podopiecznych Hospicjum.